AUTOVEI TÜRKİYE RESMİ DAĞITICISI

AUTOVEI TÜRKİYE RESMİ DAĞITICISI

Autovei mercedes – benz, man kamyon – çekici ve otobüs gruplarında araçların beyin programlama cihazıdır. autovei cihazı dünya’da bir ilk olarak obd üzerinden mr bellek – mr ( pld ) kontrol ünitesi flash, eeprom okuma yazma işlemi yapabilen eşsiz bir üründür. Autovei  mr (pld)  kontrol ünitesinde flash ve eeprom ları okuma ve yazma, programlama, anahtar kodlama vedoc (x1,x2..) , fdok (xt, xn) erişim kodlarını hesaplamanıza  imkan sunar.  Vedoc hesaplaması – vedoc erişim kodu hesaplama x1 x2 x8 algoritmaları için kullanılır. x1 hesaplama türü, mr(motor kontrol ünitesi) anahtarlar listesine eklenen yeni bir anahtar için x1 kodunu hesaplamanızı sağlar. x2 hesaplama türü, mr(motor kontrol ünitesi) anahtar listesindeki tüm anahtarları siler ve mevcut (kontak kilidi) anahtarını ekleyen x2 kodunu hesaplamanızı sağlar. x8 hesaplama türü, das yazılımında erişilen mr download bölümü için x8 kodunu hesaplamanızı sağlar.

Sektörün öncü firması olan metadiag arıza tespit cihazları ve beyin programlama cihazların da üstlenmiş olduğu distribütörlükler ve müşteri portföyü ile türkiye’nin lider firması konumundadır. Sürekli olarak yenilikçi girişimler içerisinde yer alan metadiag autovei firmasının resmi türkiye dağıtıcısı olarak var olan kalitesini daha da ilerletmiş bulunmaktadır. Autovei  türkiye resmi dağıtıcısı olan metadiag’dan ürün satış ve satış sonrasında hizmet alabilirsiniz. Aynı zamanda metatrack girişim projesi ile yerli araç takip sistemi ürünün üretimi sağlamaktadır. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan ve satış sonrası verdiği kurulum & montaj, 1 yıl garanti, teknik servis hizmeti ve eğitimi gibi hizmetleri ile arıza tespit cihazı satışı ve pazarlamasıyla sektöründe türkiye’nin en büyük kurumsal firması olarak gösterilmektedir.

Mb autovei truck explorer ile araçların kontrol modüllerine hem obd üzerinden hemde masa üstünde ecu’ya güç vererek bağlanabilirsiniz. Bu fonksiyon özellikle chip tuning işleri için oldukça kullanışlıdır  ve ecu güncellemesinden sonra çöken birimi kurtarmada oldukça başarılıdır. Vedoc yazılımı için erişim kodlarını hesaplar,  fdok ( xt / xn ) algoritmaları. Xentry ( das ) yazılım ve bağlantı kodları istenirse mb truck ile kod alarak erişim sağlayabilirsiniz. Tüm işlemler çevrimdışı olarak vedoc üzerinden araca bağlantı yapılarak sağlanır. Fdok hesaplamaları için her hangi bir araç bağlantısı gerekli değildir. Mercedes araçlarda bazı özel fonksiyonlara erişmek için das tarafından sorulan şifre hesaplamalarını yapar.

Detaylı bilgi için kurumsal sitemizi ziyaret edebilirsiniz. http://www.autovei.com.tr/

 

 

 

 


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!