Beşiktaş’tan Transfer İçin Israr!

Kategori: BLOG - Yorum Yazın
Beşiktaş’tan Transfer İçin Israr!

Beşiktaş’a yapılan transferinin ardından antrenmanlara başlayan Kenan Karaman, antrenmanlar öncesinde basın mensupları ile karşılaşınca sorularına içtenlikle cevap vermekten de kaçınmadı. BJK Nevzat Demir Tesisleri içerisinde sorulan tüm soruları en iyi şekilde cevaplayan Kenan Karaman, kendi ülkesinde olduğu için bir hayli mutlu olduğunu da çok net bir şekilde hissettirdi.

Transfer öncesinde Beşiktaş’a gelmesini kendisinin de bir hayli istediğini, ama Beşiktaş’ın d abu konuda oldukça istekli olduğunu anlattı. Hatta görüşmelerin de çok öncelerden yapıldığını bundan bir altı ay öncesinden bahsettiğini söyledi. Hatta Beşiktaş’ın bu noktada oldukça ısrarcı olduğunu ve kendisinin de bu durumdan ötürü bir hayli mutlu olduğunu anlattı. tipobet

Beşiktaş Transfer Hakkını Kenan Karaman İle Kullandı!

Ülkemiz içerisinden başka teklifler de aldığını, bu yüzden çok mutlu ve gururlu olduğunu söyleyen Beşiktaşlı futbolcu Kenan Karaman, bütün o takımlara teşekkürlerini iletti. Bu sefer erken adım atanının Beşiktaş olduğunu ve burada yer aldığı için de bir hayli sevinçli olduğunu net bir şekilde belirtti.

Menajeri ile yapılan görüşmeleri Erdal Torunoğulları’nın yaptığını söyleyen Kenan Karaman, UEFA Şampiyon Ligi’nin de verdiği bu kararda büyük etkisinin olduğunu da söylemeden geçmedi. Bu kısımda da bir hayli umutlu olduğunu ve kendisi, takımı için iyi dileklerini de belirteler basın mensupları ile olan görüşmelerini bir hayli keyifli geçen sohbet ardından sonlandırdı.


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!