Fenerbahçe Transferde Hız Kesmiyor

Kategori: BLOG - Yorum Yazın
Fenerbahçe Transferde Hız Kesmiyor

 

Geçtiğimiz sezonun tüm izlerini silmek isteyen Fenerbahçe, transferde gaza basmış durumda. Emre Belözoğlu, Max Kruse, Altay Bayındır, Yasir Subaşı, Vedat Muriqi, Garry Rodrigues gibi isimleri kadrosuna katan Fenerbahçe’nin Deniz Türüç ile anlaştığı öne sürüldü.

Transfer dönemini en hareketli geçiren kulüplerin başında gelen Fenerbahçe’nin son olarak Deniz Türüç ile anlaştığı öne sürüldü. Kayserispor Başkanı Erol Bedir de Fenerbahçe ile anlaştıklarını doğruladı.

Yeni sezonu şampiyon olarak tamamlamak isteyen Fenerbahçe, transferde geçtiğimiz sezon yaptığı hataları yapmak istemiyor. Bunun için ilk olarak Emre Belözoğlu ile anlaşan Fenerbahçe, daha sonrasında Max Kruse, Vedat Muriqi, Garry Rodrigues gibi isimleri kadrosuna kattı. Skor yükünü çekebilecek bir kanat oyuncusu daha almak isteyen Fenerbahçe, Kayserispor’un başarılı oyuncusu Deniz Türüç ile anlaşma sağladı.

Alper ve Yasir Kayserispor’a

Anlaşmanın taraflarından Kayserispor Başkanı Erol Bedir, geçtiğimiz günlerde bir açıklamada bulundu. Fenerbahçe ile Deniz transferi için anlaştıklarını belirten Erol Bedir, Deniz’in de Fenerbahçe ile anlaşması durumunda transferin tamamlanacağını dile getirdi. Anlaşmadan bağımsız olarak Yasir Subaşı’nı Fenerbahçe’den kiraladıklarını da dile getiren Erol Bedir, Deniz Türüç’ün Fenerbahçe ile anlaşması durumunda bir oyuncunun daha Kayserispor’a geleceğini belirtti.

Fenerbahçe’nin Kayserispor’a bu transfer için göndermek istediği ismin Alper Potuk olduğu belirtiliyor. Son iki yılda futboldan tamamen uzak bir görüntü ortaya çizen Alper’in Kayserispor’a gitmek istemediği ise dedikodular arasında. Alper’in ikna edilmesi durumunda Deniz Türüç transferinin resmiyet kazanması bekleniyor.

Zajc Rusya Yolcusu

Transfer çalışmalarını sürdüren Fenerbahçe, bir yandan da kadroda düşünmediği oyuncuları elinden çıkarmaya çalışıyor. Geçtiğimiz sezon büyük umutlarla transfer edilen ve kısa periyotta Ersun Yanal’ın gözüne giremeyen Zajc’ın Krasnodar’a gideceği belirtiliyor. Anlaşmanın önümüzdeki günlerde resmiyet kazanacağı tahmin ediliyor.

Sezona şampiyonluk parolasıyla giriş yapacak olan Fenerbahçe’nin sezon boyunca oynayacağı tüm maçlara bahis city sitesinde Tempobet üyelik işlemi yaparak İddaa oynayabilirsiniz.


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!