Ferdi Kadıoğlu Bir Gol Bir Asistle Şov Yaptı

Ferdi Kadıoğlu Bir Gol Bir Asistle Şov Yaptı

Takımda dikkatleri bir anda üzerinde toplayan genç oyuncu, taraftarında yüksek alkış aldı. Performansı ile göz dolduran ismin attığı gol ve asist çok beğenildi. İyi oyunun ardından destek mesajları sosyal medyada bir anda çığ gibi büyüdü. Taraftarlar genç ismin Süper Lig maçlarında da forma giymesi gerektiği konusunda birleşti. Teknik heyetinde bu performansın ardından oyuncu ile daha yakından ilgilenmeye başlayacağı ve daha çok fırsat vereceği gelen bilgiler arasında. Maçın ardından Ersun Yanal yapmış olduğu açıklamalarda da bu konuya değinmiş oldu. Gelecekte iyi bir yıldız olması öngörülüyor. Betpas üstün özellikleri ile fark yaratıyor.

Fenerbahçe Attığı 4 Golle Zafere Gitti

Süper Lig’de kaybedilen puanların ardından Türkiye Kupası’nda kazanımlar büyük önem taşıdı. Takımın ve taraftarın yeniden moral toplaması adına ortaya koyulacak performans değer kazandı. Bunun üzerine gelen 4 gol tam anlamıyla keyifleri yerine getirdi. Goller Deniz Türüç, Ferdi Kadıoğlu, Vedat Muriç ve Miha Zajc’tan geldi. Günün tek kazananın Fenerbahçe takımının almış olduğu galibiyette olmadı. Yedek bekleyen oyuncuların yüksek performansı da takdir topladı. Bu durum teknik heyetin elini güçlendiren durumlar arasındaki yerini aldı. Özellikle de genç yetenek Ferdi Kadıoğlu performansı en çok öne çıkan oldu. Yapmış olduğu asist ve attığı golle gecenin yıldızı oldu.

Ülker Stadında betpas Keyif Dolu Bir Maç Oynandı

Türkiye Kupası ile gelen farklı galibiyet moralleri yeniden yerine getirdi. Yapılan açıklamalarda bunu gösterdi. Ayrıca yedek oyuncuların kendini gösterdiği maç forma yarışını da alevlendirecek. İlk 11 seçimlerinde teknik heyeti zorlayacak olan performanslar ortaya çıktı. Bu durum kalan maçlarda etkisini ne oranda gösterecek? Herkesin en çok merak ettiği konulardan bir tanesi de Ferdi Kadıoğlu’nun bundan sonraki maçlarda ne kadar süre alacağı. Bugünkü performansının ardından ona gelen destek mesajları çığ gibi büyürken, lig performansının ne olacağı da değer kazandı. Tüm yaşanacaklar taraftarlar tarafından yakından takip ediliyor ve büyük ilgi görüyor.


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!