Genç ve Azimli Kaleci Asil Ağırman

Genç ve Azimli Kaleci Asil Ağırman

Akademik hayatına spor alanında başlamış ve bu alanda kendini geliştirmeyi amaçlamış olan Asil Ağırman, yeteneği ile oldukça dikkat çekmeyi başarmıştır. 2018 ve 2020 yılları arasında İstanbul’da yaşayan genç futbolcu daha sonrasında Mersin’e taşınmıştır. 2020 yılından bu yana Mersin’de spor hayatına devam etmektedir. Başarılı bir kaleci olarak bu alanda kariyerine devam etmektedir.

Birçok genç futbolcu gibi o da geleceğinde iyi bir sporcu olarak hafızalara kazınmayı amaçlamaktadır. Yeteneği ve performansı sayesinde iyi bir kariyer hedefi bulunan, yeşil sahaların başarılı kalecileri arasındadır. Kendinden emin şekilde futbol hayatını verimli şekilde sürdürmek için tam anlamıyla azmiyle ilham olabilecek biridir. Asil Ağırman ‘ın web sitesine link üzerinden ulaşabilirsiniz.

Asil Ağırman Kimdir?

Küçük yaşlardan bu yana futbol sevgisi ile bilinen biri olarak, futbol hayatını seçmiştir. Asil Ağırman yeteneği sayesinde gözleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Genç yaşına rağmen oldukça deneyimli ve donanımlı bir kalecidir. Amatör futbolla başlayan kariyerine profesyonel alanda devem etmektedir. U13 den başlayan ve emin adımlarla yükselerek Türkiye 2.lig ve 3.liglerde yeteneğini ortaya sermiştir.

Asil Ağırman’ın yeteneği gözden kaçmamış ve birçok maçta kalesini iyi şekilde savunmuştur. Genç ve yetenekli olması nedeniyle oldukça iyi işlere imza atmış bir futbolcudur. Takım oyununda başarılı bir iletişime sahip olması da zorlu pozisyonlarda kalesini savunmasına yardımcı olur. Top tutucu olarak etkili kale savunması yapmaktadır.

Asil Ağırman Ne İş Yapar?

Kaleci olarak başladığı spor hayatına çeşitli unvanlara da yer vermiştir. Bu unvanlar arasında kaleci koçluğu ve yardımcı kalecilik yapmıştır. Sağlıklı bedeni ve yeteneği ile etkili şekilde kale savunmacısı olarak takımda yer almaktadır. Kariyerine sporla ilgili çeşitli işlere yer vermeyi hedefler. Türkiye’de 2.lig ve 3.liglerde kalecilik yapmıştır.

Maç ortamında takımıyla birlikte en iyi sonucu almak için elinden geldiğince kalesini savunur. Başarılı bir kaleci olmak için her an gereken çalışma ve idmanı yapmaya devam etmektedir. Spor alanında futbolla ilgili her alanı dikkatli şekilde izleyerek savunmanın en iyi biçimde yapılması için üstün çaba ve performansı ortaya koyan kalecidir.

Asil Ağırman Mesleği

Asil Ağırman, spor alanında bir meslek seçerek kendi sevdiği işi yapmayı seçmiştir. Futbol hayatına verdiği emek ve çalışmalarıyla oldukça dikkat çeken bir sporcu olarak göz önündedir. Futbol alanında kalecilik yapmaya devam ederken, kendini bu işle ilgili geliştirmeye de devam etmeyi amaçlamıştır. Alt yapısı sağlam olmasından dolayı iyi bir kalecidir.

Spor alanında kalecilik mesleğini tercih etmesi sayesinde, yardımcı kaleci ve spor kaleci koçluğu da yapmıştır. Tüm bunların sayesinde kendini kalecilik mesleğinde emin adımlarla ilerleyen bir kaleci olarak ortaya koymuştur. Yaptığı kale savunması ve gol kurtarışları ile yetenekli biridir. Maçlarda da bu yeteneğiyle ön plana çıkan kaleci olarak bilinmektedir.

Asil Ağırman Hakkında

Asil Ağırman, genç yaşına rağmen oldukça yetenekli ve azimli bir kalecidir. Aldığı eğitim ve kazandığı tecrübeler sayesinde kısa sürede kendini göstermeyi başarmıştır. U13 den başlayıp bugünlere yeteneği ve başarıları sayesinde gelmiştir. Kaleci olarak futbol hayatına devam etmeyi planlayan genç futbolcu, bunun için en iyisi olma hedefindedir.

Mersin’de yaşayan Asil Ağırman, çeşitli takımlarda kalecilik yapmıştır. Bu kariyerine devam ederken başarılı bir kaleci olmak için elinden geleni yapmak için çabalamaktadır. Takım ruhu ve disiplinli çalışması sayesinde kısa sürede daha başarılı olacağından emin olunabilir. Başarılı bir spor hayatına sahip olan Asil Ağırman’ın en iyi derecelerde ülkemizi temsil edeceği şimdiden belli oluyor.


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!