Şal Eşarp İkilisinde İkiz Uyumluluk 

Şal Eşarp İkilisinde İkiz Uyumluluk 

0001876_volanli-dogal-kumasli-cicek-desenli-elbise_360

Tesettür giyim denildiğinde giyim stilleri içerisinde en önemli yere sahip parçalar şal eşarp ikilisidir. Her ikisi için de amaç tesettürlü hanımlarda saçların kapanması üzerinedir. Şallar bazı durumlarda da aksesuar maksatlı kullanılabilmektedir. Şallar desenli ve sade olarak kullanıcısına çeşitlilik imkanı sunar. Şal renkleri olarak klasik gözle bakıldığında lacivert, siyah, kahverengi her zaman ön plandadır. Ancak artık kıyafetler öylesine stil kokmaktadır ki, şal eşarp modası da beraberinde kareli,çiçekli desenlerle geri kalmamışlardır.

Şal Eşarp Seçiminde İpek Farkı 

Şal eşarp arayışında tesettürlü hanımların özellikle genç kızların zevki doğrultusunda ön plana çıkan ipek olanlarıdır. İpek kumaştan olanlar hem görünüş açısından bir farklılık yaratır hem de kullanımda rahatsızlık oluşmaz. Bu türlerde %100 ipek kullanıldığından sıkıntı yaşanmaz.

Mevsimler doğrultusunda kıyafetlerde nasıl değişiklikler oluyorsa aynısı şallar ve eşarplar için de geçerlidir. Bu önemli aksesuar için de kaliteli olması unsuru en önemli kriterdir. Unutulmamalıdır ki; moda yakışanı giymektir. Bu da demektir ki; lazım olan çeşitliliktir. Çeşitlilikte https://www.dasiva.com.tr adresinden sağlanır. Tüm kriterler doğrultusunda en fazla çeşitliliği yakalamak mümkün olup giyimde en şıklığı oluşturabilmek artık kişinin kendi insiyatifinde gelimeye başlayan bir moda akımı haline gelmiştir.

 


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!