Davetiye

Kategori: BLOG - Yorum Yazın
Davetiye

 

Düğün, nişan ve kına gecesi gibi anlar en önemli günlerden biridir. Herkes bu anlarını sevdikleriyle paylaşmak ister. Özellikle organizasyon belirlerken sevdiklerinizi davet etmek amacıyla özel bir davetiye belirlenmesi gerekir.

Bu anlarınızı sevdiklerinizle paylaşmak ve dostlarını çağırmak için en güzel davetiye modellerini tercih edebilirsiniz. Ancak birçok kişi davetiyeler belirlerken sıradanlıktan uzak kalmak istiyor. Sıradan olmak yerine daha farklı ve şık modeller tercih edebilirsiniz.

Üstelik davetiyelerin sıra dışı tasarımlarla olmasını istiyorsanız, son model tasarımları siteden keşfedebilirsiniz. Her zevke ve göze hitap eden modeller site adresinde mevcuttur. Dilediğiniz modelleri seçebilir ve davetiye yazıları oluşturarak, siparişinizi bildirebilirsiniz.

Birbirinden Farklı Modellerle Davetiyeler

Davetiyeler, özel günlerin önemli detaylarından biridir. İnsanlar dostlarını, eşlerini ve akrabalarını özel günlerine davet etmek amacıyla tercih eder. O yüzden insanlar seçimlerini yaparken daha özenli ve şık tasarımlarla yapmak istiyor.

Eğer şık ve göze çarpan modeller keşfetmek istiyorsanız, doğru adrestesiniz. Birbirinde farklı modellerle sizlere sunulan davetiyeler, sıra dışı renkleri ve tasarımlara sahiptir. Sitenin en geniş yelpazede sunduğu tasarımları keşfedebilir ve birbirinden özel modellere sahip olabilirsiniz.

En Şık Davetiye Modelleri

Özel günler hafızalarda her zaman hatıra olarak kalır. Her insan özel günlerinin tüm detaylarını düşünür v hep özel olmasını ister. Bu en önemli detaylardan biri, davetiyelerdir. Mutlu günlerinizi diğer insanlarla paylaşmak ve bu özel günlerinizde onları da görmek için en şık davetiyelerle farkınızı ortaya koyabilirsiniz.

Site adresinde farklı renk, modeller ve tasarımlarla birden fazla ürün seçeneği mevcuttur. Kına, sünnet, nikah ve düğün davetiyesi gibi özel modelleri inceleyebilirsiniz. Aynı zamanda site sizlere özel teklifler sunuyor ve en özel metin önerileri veriyor.

Davetiye Fiyatları Nedir?

Site içerisinde davetiyeler kabartmalı, püsküllü ve sade gibi birçok farklı tasarımlarıyla sizlere sunuluyor. Site adresindeki tüm ürünlerin fiyatları tasarımlarına ve modellerine göre farklılık gösterebiliyor. Bu nedenle beğendiğiniz ürünlerin fiyat detaylarını site adresinden direkt öğrenebilirsiniz. Bununla beraber dilediğiniz ürünü sepete ekleyebilir, adet sayısını belirtebilir ve iç baskılarını belirterek, siparişinizi verebilirsiniz.


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!