Uncategorized

BİNEK LASTİK ÖZELLİKLERİ NELERDİR? BİNEK LASTİK ÖZELLİKLERİ NELERDİR?

Yanaktan yanağa milimetre cinsinden ölçülen lastik genişliğidir. Aracınızın üretici belgelerinde belirtilenden daha yüksek yük endeksi ve farklı hız sınıfına sahip lastikler takmanız mümkün olabilir. Ancak, bu lastiklerin aracınıza takılıp takılamayacağını..

Karışık Special Zeytin ile Kahvaltı Sofralarınız Lezzetlensin Karışık Special Zeytin ile Kahvaltı Sofralarınız Lezzetlensin

Zeytin denince akla gelen Batı kısımda özellikle sıyırılan bir yer var. Doğru tahmin ettiniz, Bursa, Gemlik ilçesi zeytin denince akla gelen ilk yerdir. Zeytin, kahvaltı sofralarının vazgeçilmez bir unsuru olarak..

Özel Dyson Süpürge Servisleri Özel Dyson Süpürge Servisleri

Ev teknolojileri alanında dünyanın en fazla tanınan ve en fazla tercih edilen markası Dyson’ın elektrikli süpürgeleri, yaygın olarak kullanılıyor. Yüksek emiş gücü, dijital teknolojileri ve özel filtreleme sistemleri ile son..

Ferdi Kadıoğlu Bir Gol Bir Asistle Şov Yaptı Ferdi Kadıoğlu Bir Gol Bir Asistle Şov Yaptı

Takımda dikkatleri bir anda üzerinde toplayan genç oyuncu, taraftarında yüksek alkış aldı. Performansı ile göz dolduran ismin attığı gol ve asist çok beğenildi. İyi oyunun ardından destek mesajları sosyal medyada..

Şal Eşarp İkilisinde İkiz Uyumluluk  Şal Eşarp İkilisinde İkiz Uyumluluk 

Tesettür giyim denildiğinde giyim stilleri içerisinde en önemli yere sahip parçalar şal eşarp ikilisidir. Her ikisi için de amaç tesettürlü hanımlarda saçların kapanması üzerinedir. Şallar bazı durumlarda da aksesuar maksatlı kullanılabilmektedir. Şallar..

Kışlık Elbise Modelleri Kışlık Elbise Modelleri

Kışlık elbise, yaklaşık olarak iki yıldan bu yana (tarihçesi uzun bir zamana dayalı) moda ve en çok kullanılan elbise türleri arasındadır. Kış ayı geldiğinde bu mevsime uyumunu tamamen yakalayarak bayanlar..

 İos 11.3 İle Gelecek Olan Yenilikler  İos 11.3 İle Gelecek Olan Yenilikler

  Apple İOS 11.3 beraberinde getireceği yenilikleri duyurdu. Performans sorunlarının da çözülmesi beklenen İOS 11.3 ün yapılan testlerinde GeekBench skorlarlarında şu performanslar elde edildi; Buna göre tek çekirdekte 1306 ile..

Süs tavuk satışı Süs tavuk satışı

Hür tavukçuluk olarak sizlere süs tavukları satışında hizmet vermekteyiz.Brahma, wyandotte, vorwerk, turken ırklarımızın civciv, damızlık hayvan ve horoz satışlarımız vardır.Sitemizi ziyaret ederek ırkların özellikleri ve renkleri hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.İletişim..

Resim hocam Resim hocam

Tam bir tutku olan ve hayatına giren insanın bakış açısını, yaşantısını, hayatını değiştiren resim yapmak, yaş fark etmeksizin ilgi duyulabilen ve temelden başlanarak geliştirebilen bir yetenektir. Bu tür yeteneklerinizi bulmaya..

Tatilin Tadını Kıbrıs’ta Çıkarın Tatilin Tadını Kıbrıs’ta Çıkarın

Akdeniz’in en popüler tatil destinasyonları arasında yer alan Kıbrıs, bölgenin en büyük üçüncü adası olma özelliğine sahip. Ayrıca pasaport veya vize olmadan rahatlıkla giriş yapabileceğiniz Kıbrıs, her anlamda fırsatlarla dolu..

12