MP3 Nerede Dinlenir?

MP3 Nerede Dinlenir?

Şarkı ya da müzik dinlemek bazıları için hayatın önemli bir parçası iken bazıları için boş vakitlerin değerlendirilmesi. Ancak her nasıl olursa olsun şarkılar ve müzikler hayatımızın bir noktasında mutlaka var. Kimi arabeskten hoşlanırken kimi caz seviyor. Bu tarzlar da kişiliği belirlemeye kadar gidiyor.

Herkes telefonundan, bilgisayarından, tabletinden ya da mp3 çalarından müzik dinliyor. Ancak sevilen şarkı ya da müzikleri bir araya getirmek, kendi müzik listesini yapmak her insan için kolay değil. Tubidy mp3 indirme sitesi tam da bu noktada devreye gidiyor. Çünkü Tubidy hiçbir ücret ve üyelik beklemeksizin istediğiniz müzik ya da şarkıyı önünüze seriyor.

Müziğiniz İçin Para Ödemeyin

Bazı ücretsiz müzik indir başlığı altında hizmet veren siteler aslında zararlı yazılım içeren platformlar. Bu sitelere giriş yapanların telefonuna giren virüsler internet paketinin tüketilmesine ya da çok kabarık faturalar gelmesine neden oluyor.

Ancak Tubidy’de böyle bir durum söz konusu değil. Çünkü Tubidy hiçbir zararlı yazılım içermiyor ve rutin kontrolleri yapılıyor. Ayrıca bu siteden şarkı ya da müzik indirmek için üyelik yapmaya ya da para ödemeye de gerek yok.

Ses Getiren Şarkılar Burada

Mustafa Ceceli’nin ‘Sultanım’ şarkısı çok sevildi. Dünyaca ünlü şarkıcıların büyük yankı uyandıran ve ses getiren şarkıları bu sitede sizleri bekliyor. Şarkı indir başlığı altında reklam yapan şarkı ve müzik indirme sitelerinin devri artık kapanıyor.

Çünkü Tubidy yüz binlerce şarkı ve müzik arşivi ile hizmetinizde. Tek yapmanız gereken istediğiniz şarkı ya da müziği Tubidy’nin arama motoruna yazmak. Birkaç saniye içinde ulaştığınız şarkıyı siteden dinleyebilir ya da telefonunuza ve bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

İster Akustik İster Pop ya da Slow

Herkesin müzik kültürü farklıdır. Kimi hareketli müzikleri sever kimi ise daha durağan ve romantik. Neyse ki Tubidy mp3 indir sitesi her tarza hitap ediyor. Herkesin kendine özel ve has şarkılar bulabileceği bu sitenin kullanımı çok basit ve hızlı. Yalnızca birkaç dakikanızı ayırarak sevdiğiniz onlarca şarkıyı indirebilirsiniz. Hatta en eski nostalji şarkıları da bu sitede sizleri bekliyor.

 

Hiç Karibuni – Seni Seni dinlediniz mi? O müthiş ezgilerin tadı, kulaklarınızdan uzun süre silinmeyecektir. Arkasından kültürel bir farklılık yaratmak isterseniz en iyi alternatif Teoman Bana Öyle Bakma olacaktır.

 


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!