Provimes’in Katılımcı Paneli İncelemesi

Kategori: BLOG - Yorum Yazın
Provimes’in Katılımcı Paneli İncelemesi

Provimes’in şirketlere yönelik kurumsal çözümlerde en gerekli işlemleri saniyeler içinde gerçekleştiriyor. Katılımcı paneli sayesinde dakikalar içinde gerekli tüm bilgiler elde edilip sorunsuz ve rahat bir müşteri deneyimi yaşatılması amaçlanır. Bu panelde "katılımcı kodu" teknolojisi sayesinde özellikle kalabalık bir ortamda ya da çok sayıda kişinin bulunduğu toplantılardaki katılımcıların takibi daha kolay yapılması amaçlanır. Toplantıya katılan katılımcılara, mobil telefonları üzerinden gelen SMS’teki katılımcı kodu ile toplantı kayıtları çok seri şekilde yapılır. Yabancı katılımcıların da düşünüldüğü panelde İngilizce, Almanca, Fransızca , İspanyolca, Rusça ve Azerice dilleri başta olmak üzere toplantı kayıtları çok rahat bir şekilde oluşturulur. Oluşturulan kayıtlar elektronik ortamda saklanır ve gerekli olduğu zamanda raporlanabilir durumda tutulur.

Katılımcı kayıt paneli özellikleri nedir?

Panelin özelliklerinden olan katılımcı kaydı ile panelin bağlı olduğu etkinlik yerinin günlük programından yaklaşan etkinlikleri görüntülemeyi yapabilir ve seçilen etkinlik için katılımcı kaydı yapılabilmektedir.

Çoklu dil seçeneği sayesinde, katılımcının konuştuğu dil hangisiyse, İhtiyaç duyulan tüm dillerde katılımcıya kayıt yapmayı sağlayan çoklu dil çalışma imkanı sağlar.

Firma kendi logosunu kullanarak firmaların veya kurumun daha kurumsal bir yapıda görünmesini sağlar.

Kullanıcı tercihine göre istenilen renkte olabilecek parametrik yapıya sahip olup özgünlük sağlar. Katılımcı kodu ile randevulu katılımcılara sms ile hızlı geçiş içi kod gönderilir.

Katılımcı bilgilerinden ad soyad, cep telefonu bilgisi dışında parametrik olarak TC Kimlik No, firma, adres, plaka no, E-Posta Bilgisi alabilme imkânı ile data toplama imkanı bulunur.

Provimes’in kurumsal çözümlerde sunduğu yazılımlarda belki de en önemlisi olan Katılımcı Sözleşme ve Onay Katılımcıları KVKK, İş güvenliği veya farklı konularla ilgili bilgilendirme ve Onay alabilme olanağıdır. (parametrik olup istenilirse kapatılabilir).

Panel akıllı bir tablet üzerinde olduğundan fotoğraf çekimi ile katılımcıları kayıt edebilme şansı bulunur.

İşletim Sistemi  5.0 ve üzeri Android işletim sistemine sahip tüm dokunmatik tabletlerde çalışarak tüm bu zaman alacak süreçleri saniyeler içinde halledebilecek bir yazılımdır.

Provimes’in diğer kurumsal hizmetleri nelerdir?

Provimes, Ar-Ge çalışmaları sonrasında çıkardığı son teknoloji, çağa uygun, konsept yazılımları ile kurumların prestijini yükseltir ve onlara modern bir görünüm sağlar. Bunlardan bir tanesi kurum içi mesajlaşmayı sağlayan iletişim yazılımıdır. Provimes iletişim yazılımı sayesinde, kurum içi iletişimi güçlendirebilirsiniz.

Paylaşımlara ve mesajlaşmaya izin veren yapısıyla tüm personellere hızlı ve güvenli bir şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz. Yazılım sayesinde kurum içindeki iletişimi güvende tutabilirsiniz. Mesajları kişilerin bilgisayarlarında, mobil telefonda ya da yurt dışı sunucularda tutmak yerine kurumunuza özel veri tabanında şifreli bir şekilde depolayabilirsiniz.  Mesajlaşmaya renk katarak fotoğraf ve video, belge ekleme gibi seçeneklerle iletişimi kaliteli hale getirin. Bununla birlikte otomatik gruplar oluşturulabileceği gibi sadece belirli personellerin olacağı bir grubu da kurabilirsiniz.

Yazılım kurum içi paylaşım yapmaya endeksli olduğundan dolayı Provimes iletişim yazılımını mobil ve web uygulamadan da kullanabilirsiniz. Bu sayede sadece bilgisayar sadece bilgisayar başındaki değil tüm personellere kolay ve hızlıca ulaşım sağlanmış olur. Kurum içi bilgilendirmeleri de yine buradan anında yapabilir ve en hızlı reaksiyonları alabilirsiniz. Yorum yapma ve beğen butonlarıyla da karşılıklı olarak etkileşim yaratma imkanı bulabilirsiniz.

Hangi paylaşıma hangi personelin veya yöneticinin yorumda bulunabileceğini de seçerek sadece yetkilendirdiğiniz personellerin yorumda bulunmasını sağlayabilirsiniz. Yapılan paylaşımların başlangıç ve bitiş tarihlerini, yoruma açık ve kapalı olacağını ayarlayabildiğiniz gibi kimlerin paylaşımları görebileceğini de belirleyebilirsiniz. Kurum içi mesajlaşma sayesinde provimes şirketlere özel haberleşme ağını sunmuştur.

Provimes’in bir diğer iddialı kurumsal çözümü de kargo yönetimi üzerine geliştirdikleri yazılımdır.  Şirket üzerinden her gün çıkan gönderiler, evrak ve teslimatlar doğru zamanda doğru adrese teslim edilmesi adına bu sistem geliştirilmiştir.

Kargo yönetimi sayesinde, şirket üzerinden giden bir teslimat kim tarafından gönderildi, saat kaçta gönderildi hepsi kayıt altına alınır. aynı şekilde kuruma gelen kargolarda hangi personel ya da departman tarafından teslim alındığı sisteme kayıt edilerek, hem şirkette sistematik bir çalışma yürütülmüş olur hem de kurumsal bir yapıya bürünülmüş olur.


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!