Apandisit Belirtileri Apandisit Belirtileri

Hayatın akut gelişen kötü sürprizlerinden biridir apandisit sancısı. Apandisit belirtileri çoğu kişi tarafından bilinmez. Çünkü az sayıda insanın hayatında bir kere yaşayacağı deneyimdir. Küçüklüğümde komşumun kızı böyle bir sıkıntı yaşamıştı...

SAĞLIK0 yorum
Grip Tedavisi Nasıl Olur? Grip Tedavisi Nasıl Olur?

Gripten korunmak için özellikle temizliğe, salgın dönemlerinde kalabalık ortamlarda fazla bulunmamaya ve bağışıklık sistemi çökmüş olan hasta olan kişilerle fazla temas kurmamaya özen göstermek gerekir. Grip Tedavisi: Grip tedavisi için..

SAĞLIK0 yorum
Yeşil Kahve çekirdeği nedir? Yeşil Kahve çekirdeği nedir?

Sizler de kendinizi daha iyi hissetmek, kaliteinizi ortaya koymak ve yeşil kahve adlı ürünü kullanarak oldukça hızlı bir şekilde kilo vermek istiyorsanız yapmanız gereken şey çok basit! Artık yeşil kahvenı..

BESLENME0 yorum
Doğal Kilo Verme Yöntemleri Doğal Kilo Verme Yöntemleri

Kilo vermek için diyet ve bitkisel zayıflama haplarından daha başka da yollar ve yöntemler var. Bunlar arasında vücudumuz en az derecede yıpratan, en doğal zayıflama yollarının ve kilo verme yöntemlerinin..

SAĞLIK0 yorum
Alsak Alsak Ne Alsak ? Alsak Alsak Ne Alsak ?

Eskiden zengin parasıyla, fakir karısıyla ilgilenir derlerdi. Bu sözün aslı astarının olmadığı yakın zamanda meydana çıktı. Zengini fakiri, kebapçısı popçusu dolar sorup altın bozdurur hale geldi. Herkes para piyasalarında cirit..

BLOG0 yorum
Geldi Bayram Nereden Bilet Alacağız ? Geldi Bayram Nereden Bilet Alacağız ?

Eskiden bir yerden bir yere giderken bilet alma çilesi olurdu. Kalabalık günlerde yer ayırmayan firmalar, çift bilet kesen sahtekarlar yüzünden epey sıkıntı çekerdik. Dijital hayata adapta oldukça internet siteleri hayatımızın..

BLOG0 yorum
Ceviz Neye İyi Gelir Ceviz Neye İyi Gelir

Ceviz muhakkak herkes tarafından günlük 3-5 adet, hiç değilse 1-2 adet tüketilmesinde fayda olan bir yiyecektir. Cevizin sağlığımıza olan yararları ve faydaları çok yönlüdür. Omega-3 bitkisel yağ asitleri bakımından son..

BESLENME0 yorum
Enfeksiyonla Savaşan Hücrelere Destek Enfeksiyonla Savaşan Hücrelere Destek

Araştırmalar sonucunda yoğurt enfeksiyonla mücadele eden hücreleri güçlendiriyor. Dünya üzerinde birden çok üniversite üzerinde gerçekleştirilen araştırmalarda, yoğurdun insan sağlığı açısından çeşitli faydaları bulunduğu ortaya çıkarıldı. Viyana Üniversitesi tarafından, yoğurdun bağışıklık..

SAĞLIK0 yorum
Fazla Kilolar Depresyonu da Beraberinde Getiriyor Fazla Kilolar Depresyonu da Beraberinde Getiriyor

Kalp damar hastalıkları başta olmak üzere birçok sağlık problemine sebep olan obezite, fiziksel zararlarının yanı sıra psikolojik yapıyı da negatif etkisi altına alıyor. Kalp, damar hastalıkları, şeker ve kolestrol olmak..

SAĞLIK0 yorum
Hamilelik Çatlaklarına Bitkisel Maske Tarifi Hamilelik Çatlaklarına Bitkisel Maske Tarifi

Badem&Elma Cam bir kasenin içerisine badem ve elma yağını eşit tutarda ilave ederek karıştırın ve her gün cildinize uygulayın. Susam ve çilek yağını da aynı metodla karıştırarak çatlamaya başlayan bölgelerinize..

12