BLOG

Fenerbahçe kadrosu Fenerbahçe kadrosu

                 Ali Koç başkanlığındaki Fenerbahçe ligde sıkı mücadele etse de bir türlü şampiyonluğu yakalayamadı. 2013-14 sezonundan sonra kupa görmeyen taraftarı mutlu etmek için en uygun sezon bu sezon diyebiliriz...

BLOG0 yorum
Trendyol Kurucusu ve CEO’su Demet Mutlu: “Daha fazla kadının dijital ekonomide var olmasını sağlayacağız” Trendyol Kurucusu ve CEO’su Demet Mutlu: “Daha fazla kadının dijital ekonomide var olmasını sağlayacağız”

Trendyol Kurucusu ve CEO’su Demet Mutlu: “Daha fazla kadının dijital ekonomide var olmasını sağlayacağız” Trendyol, Türkiye’nin dört bir yanındaki kadınları dijital ekonomiye kazandırmak için KAGİDER (Türkiye Kadın Girişimciler Derneği) iş..

BLOG0 yorum
Ahmet Nur Çebi Açıkladı: Beşiktaş’ta Sıkıyönetim İlan Edildi! Ahmet Nur Çebi Açıkladı: Beşiktaş’ta Sıkıyönetim İlan Edildi!

Beşiktaş Başkanı olarak görev yapan Ahmet Nur Çebi ve yönetim içerisinde yer alan Kurmayları ile beraber kulübün merkezini Vodafone Park’tan Nevzat Demir Tesisleri’ne taşıma kararı aldığını belirlemiştir. Çebi ve yöneticiler..

BLOG0 yorum
Trendyol ve Toplum Gönüllüleri Vakfı’ndan geleceğin liderlerine eğitim bursu Trendyol ve Toplum Gönüllüleri Vakfı’ndan geleceğin liderlerine eğitim bursu

  Trendyol TOG işbirliği ile üniversite öğrencilerini desteklemek amacıyla Trendyol & TOG Eğitim Bursu’nu hayata geçirdi. Trendyol, burs programı ile hazırlık dahil üniversite eğitimi boyunca başarılı öğrencilerin yanında olacak. Geleceğin..

BLOG0 yorum
Trendyol’un 2020’de istihdam etkisi 1,1 milyon kişi Trendyol’un 2020’de istihdam etkisi 1,1 milyon kişi

Türkiye’nin lider, dünyanın önde gelen e-ticaret platformlarından Trendyol, 10. yılında “Trendyol’un Türkiye Ekonomisine Etkileri” araştırmasının sonuçlarını açıkladı. Trendyol Kurucusu ve CEO’su Demet Mutlu, “2020’de büyük çoğunluğu KOBİ olan 98 bin..

BLOG0 yorum
Ucuz Dış Cephe Doğal Taş Kaplama Fiyatları İçin Alutem!    Ucuz Dış Cephe Doğal Taş Kaplama Fiyatları İçin Alutem!  

  Dış Cephe Doğal Taş Kaplama  Doğada bulunan doğal taşlar, hem görünüm itibarıyla hem de yapısıyla insanların her zaman ilgisini çekmiştir. Çok katlı binaların dış cephelerini daha güzel hale getirmek..

BLOG0 yorum
Özel Gün Ve Geceleri Eşsiz Kılıyoruz! Özel Gün Ve Geceleri Eşsiz Kılıyoruz!

Geniş katılımların olduğu düğün, nikah gibi organizasyonlar insanların en özel anlarını yansıtmaktadır. Dolayısıyla bu tarz etkinliklerin ayrıntılı bir şekilde planlanması da şarttır. Özellikle davet organizasyonlarının davetiyeleri günün anlam ve önemini..

BLOG0 yorum
KARALİ ÇAY PANDEMİ DÖNEMİNDE DE YAŞLILARIMIZI UNUTMADI KARALİ ÇAY PANDEMİ DÖNEMİNDE DE YAŞLILARIMIZI UNUTMADI

TÜRKİYE’NİN EN BÜYÜK ÇAY ÜRETİCİLERİNDEN DARÜLACEZE’YE DESTEK   Rize’nin köklü çay üreticisi Karali Çay, pandemi döneminde de ihtiyaç sahiplerine ve kurumlara yaptığı yardımlara devam ediyor.   Köklü Çay üreticisi Karali..

BLOG0 yorum
Saklama Kabı Saklama Kabı

  Mutfak gereçleri arasında en sık kullanılan saklama kabı ürünleridir. Günümüzde gün içerisinde farklı amaçlarda sürekli olarak saklama olarak kap çeşitleri kullanılıyor. Peki neden -saklama için kap çeşitleri sürekli olarak..

BLOG0 yorum
Profil Fiyatları Düzeyleri Profil Fiyatları Düzeyleri

Profil genel tanımıyla, çelik ham maddesi kullanılır ve ihtiyaçları tamamını eksiksiz karşılamak için şeklen birbirinden farklı üretilen metallerdir. Ancak en önemlisi inşaat sektöründe yaygın hale gelen ve tercih edilen malzemeler arasında..

BLOG0 yorum