İski arıza numarası İski arıza numarası

Su kesintisi gündelik hayatta işlerimizi aksatan büyük bir problem olduğunu ve işlerimizi aksatan bir problem olduğunu söylersek yalan söylemiş olmayız. Ülkemizde çoğu zaman su kesintisi yaşarız. Ve bu su kesintisi..

SU ARIZA0 yorum
Diyarbakır su kesintisi Diyarbakır su kesintisi

Her şehirde olduğu gibi Diyarbakır’da da su kesintileri oldukça sık görülüyor. Her hafta en az 4-5 şehirde planlı olarak gerçekleştirilen su kesintileri genelde sabahın erken saatlerinde başlayıp öğlen sular gelmiş..

SU ARIZA0 yorum
Diyarbakır elektrik kesintisi Diyarbakır elektrik kesintisi

Doğu’nun göz bebeği Diyarbakır her ne kadar göz bebeği olsa da sık sık yaşanan elektrik kesintileri ile Doğu’nun en çok elektrik kesintisi yaşayan ili diyebiliriz. Diyarbakır’da elektrik dağıtımını Dicle EDAŞ..

Diyarbakır elektrik arıza numarası Diyarbakır elektrik arıza numarası

Doğu’da yaşanan elektrik kesintileri veya elektrik arızaları diğer bölgelere göre oldukça daha fazladır diyebiliriz. Hem doğuda ki yaşam şartları olsun, hem de altyapı seviyesi olsun bu kesintiler vatandaşların başını ağrıtmaktadır..

Bursa su kesintisi Bursa su kesintisi

Bursa Marmara bölgesinde su kesintisinin en az yaşandığı ildir. Bursa’da yaşanan su kesintileri genelde haftada 2-3 sefer bazı mahallelerde tek tük meydana gelir. Bursada yaşanan su kesintileri sonrasında akan su..

SU ARIZA0 yorum
Bursa elektrik kesintisi Bursa elektrik kesintisi

İstanbul ve Ankara kadar olmasa da güzel şehirimiz Bursa’da da sık sık elektrik kesintisi yaşanmaktadır. Yaşanan bu elektrik kesintisi Bursa’lı vatandaşları çileden çıkarmış vaziyettedir diyebiliriz. Uludağ Elektrik Dağıtım A.Ş’ın dağıtımını..

Aski arıza numarası Aski arıza numarası

Ankara’da yaşanan su kesintileri çoğu zaman Ankara’lı vatandaşları rahatsız etmektedir. Belki de ülkemizde en çok su kesintisi yaşanan illerden biri de Ankara’dır diyebiliriz. Ankaralı vatandaşlar için Aski yani Ankara Belediyesi..

SU ARIZA0 yorum
Ankara su kesintisi Ankara su kesintisi

Başkent Ankara’da elektrik kesintisi kadar da su kesintisi yaşanmaktadır. Yaşanan bu su kesintileri genellikle 4-5 saat sürmektedir. Yapı itibariyle Ankara belki de ülkemizin en kötü altyapısına sahip şehirlerinden birisidir desek..

SU ARIZA0 yorum
Ankara elektrik arıza numarası Ankara elektrik arıza numarası

Ankara’da yani başkentimizde vatandaşlarımızın yada Enerjisa kullanıcılarının herhangi bir arıza sonucu arayabileceği numara 444 4 372’dır. Vatandaşlar bu numarayı arayıp müşteri temsilcisi ile bir çok sorununu tek tek giderebilir. Vatandaşlar..

Adana elektrik kesintisi Adana elektrik kesintisi

Adana’da elektrik kesintileri diğer şehirlerde de olduğu gibi fazla sayıda görülmektedir. Adana’nın elektrik dağıtımını yapan Toroslar EDAŞ, yaptığı elektrik kesintilerinin çoğu planlanmış yani tedbir amaçlı yada bakım çalışması kaynaklı kesintiler..

12