Arzum Kişisel Blender Modelleri

Arzum Kişisel Blender Modelleri

Küçük ev aletleri arasında yer alan kişisel blender kendinize birbirinden lezzetli ve sağlıklı karışımlar hazırlamanıza yardımcı oluyor. Ürünün içerisinde yer alan çelik bıçaklar her türlü meyveyi, sebzeyi hatta buzu dahi kırabilme özelliğine sahiptir. Bu yönüyle pratik olarak bilinen el blenderları, neredeyse tüm elektronik ev aletleri üretimi yapan markaların koleksiyonlarında yer alıyor. Özellikle Arzum kişisel blender modelleri fiyat performans dengesi açısından çok sayıda insanın ilgisini çekmektedir. Hem son derece kaliteli hem de fonksiyonel şekilde tasarlanan bu ürünlerle sağlığınıza sağlık katabilirsiniz. Tüm bu özelliklerine ek olarak modellerde farklı tasarımlara da yer verilmesi, alınan ürünü sizin için daha kullanışlı hale getirecektir.

Arzum kişisel blender fiyatları satın alacağınız modele göre değişiklik gösterebilir. Genel olarak fiyat aralığını incelediğinizde, ürünlerin uygun fiyat aralıklarıyla satışa sunulduğunu görebilirsiniz. Markanın ekonomik fiyat politikası sayesinde beğendiğiniz ürünü ve modeli rahatça satın alabilir, mutfağınızda keyifle kullanabilirsiniz. Buna ek olarak bazı dönemlerde uygulanan kampanyalar ile farklı oranlarda indirimler yapılıyor. Böylece beğendiğiniz ürüne uygun fiyatlar karşılığında sahip olabilirsiniz. Bu indirimler, başta kişisel blender olmak üzere tüm ürünler için geçerlidir.

Arzum Shake’n Take Özellikleri Nelerdir?

Son dönemlerde adından sıklıkla söz ettiren Arzum Shake’n Take modelleri, dikkat çekici pek çok özelliğe sahiptir. El blenderi olarak da bilinen bu ürünlerde içme kapağı ve soğutucu aparat gibi aksesuarlar yer almaktadır. Bunun yanı sıra tek tuşla çalışabilme özelliğine ve dört tane doğrayıcı bıçağa sahip olan Arzum Shake’n Take blenderlar, iki farklı boy seçeneği ile satışa sunulur. Bu ürünlerin biri 400 ml diğeri ise 570 ml kapasitelidir. Ayrıca şişenin üst kısmında katlanabilen taşıma halkası yer almaktadır. Üründe yer alan kapak ise damlamayı önlemektedir. Soğutucu aksesuarı ve tutma kısmında kaydırmaz silikon halkanın bulunması sayesinde, daha fonksiyonel kullanım alanı elde edebileceksiniz. Satışta olan Arzum Shake’n Take blender modellerini incelediğinizde siyah, kırmızı, paslanmaz çelik, misty, candy gibi farklı renk skalası içerisinden dileğiniz modeli seçebilirsiniz.

Arzum Blender Seti Fiyatları

Arzum blender seti fiyatları tek parçalı ürünlere kıyasla fiyat aralığı biraz daha yüksek olabilir. Setin içerisinde işe yarar çok sayıda parçanın yer alması fiyatlara doğrudan etki ediyor. Ancak markanın müşteri memnuniyetine önem vermesi ve özellikle internet sitesine özgü çeşitli indirimler yapması sayesinde, arzum blender seti fiyatları sizin için daha uygun hale gelecektir. Dilerseniz bütçenize en uygun ürünü doğrudan görebilmek adına, sitede yer alan filtreleme aracından yardım alabilirsiniz. Özel olarak tasarlanan blender setleri, geniş kullanım alanına sahip olması sebebiyle hayatınızı büyü oranda kolaylaştıracak. Arzum el blenderi modellerini incelemek isterseniz linke tıklayabilirsiniz: https://www.arzum.com.tr/el-blenderi

 

 

 


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!