Kalbimdeki Deniz

Kalbimdeki Deniz

Fox, ekranlarında 2017 sezonunda ekrana gelecek Pastel Film’in, yapımcılığını üstlendiği Kalbimdeki Deniz dizisi Kutsi, Özge Özberk’in, başrollerinde Kasım, ilk bölümüyle buluşacaktır. Dizinin konusu olarak dram’ın ön planda olduğunu gözlemledik. Deniz, karakterinin gözünden canlanacak hikayesinde eşi tarafından terk edilip, bütün hayatının değişimini ele alacaktır.

Özge Özberk’in, Deniz karakterini, Kutsi’nin, ise Mirat, karakterini canlandıracağı dizi de onlara eşlik edecek bazı isimler: Hakan Eratik, Hazal Adıyaman, Yeşim Cerenbozoğlu, Batuhan Ekşi’nin, yer alacağı açıklanmıştır. Cast çalışması da tamamlanarak, dizinin ikinci fragmanı yayınlanmıştır. Sosyal medya da etki bırakmayı başarırken, televizyon severlerinde dikkatini çekmiştir.

Kutsi’nin, Çerkez asıllı at eğitmeni olarak rol alacağı Mirat, karakteri için uzun zaman çalıştığını hatta at’a binmek için uzun eğitimler aldığını açıklamıştır. Dizinin ana sloganı Hayat bazen incisini sunmak için, en dibe çekmektedir.

Deniz, zampara eşinin her şeyi kaybetmesi sonunda aldatıldığını da öğrenerek ayrılmaya karar vermiştir. Bu ayrılık sonunda alışık oldukları rahat hayatı da arkalarında bırakmak zorunda kalırlar. Babasının eski evlerine yerleşirlerken iki çocuğu için ayakta durmak zorundadır. Eski mahallerinde bir sürü zorluklar onları beklerken Deniz, Mirat’ın sürpriz tanışmasıyla hayatları birden değişmeye başlayacaktır. Zorluklarla beraber mücadele ederlerken Mirat, asla elini bırakmayacağı Deniz’e, sonuna kadar yardım edecektir. Birbirlerine aşık olduklarında ise Kalbimdeki Deniz dizisi entrikalar, ikinci bahar aşk’ın güzellikleri boy gösterecektir.

Dizi Kasım ayının başlarına doğru başlayacağı duyurulmuştur.

Detaylı bilgi için kalbimdeki deniz


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!