Kızlık Zarı Dikiminin Kadınların Hayatına Pozitif Etkileri

Kategori: BLOG - Yorum Yazın
Kızlık Zarı Dikiminin Kadınların Hayatına Pozitif Etkileri

Kızlık zarı, istisnalar hariç hemen hemen her kadında bulunan bir yapıdır. Vajina içerisinde yer alan kızlık zarı, her kadında aynı yapıda olmayabilir. Birçok kızlık zarı yapısı bulunmaktadır. Kızlık zarının yapısı, ilk ilişkiyle birlikte bozulur. Ancak kızlık zarı, sadece ilk ilişki yüzünden bozulmaz. Vajinaya giren herhangi yabancı bir cisimde bu zarın yapısını bozabilir. Evlenmeden kızlık zarının bozulması, toplumumuzda bekâretin olmadığı anlamına gelir. Ancak bazı kadınlarda kızlık zarı doğuştan olmayabilir. Bunun için uzman bir kontrol yapılması gerekir. Kızlık zarı evlenmeden bozulan kadınlar, psikolojik olarak büyük bir sıkıntı içerisine girerler. Bu zarın bozulması halinde kızlık zarı dikimi yaptırabilirsiniz. Bu alanda size hizmet eden Faruk Dinçşahin, Bursa kızlık zarı onarımı yapıyor.

Hizmetler

Op. Dr. Faruk Dinçşahin, sadece kızlık zarı onarımı hizmeti vermemektedir. Bunun yanında farklı hizmetleri de bulunuyor.

Op. Dr. Faruk Dinçşahin hizmetleri şunlardır:

Bu alanlarda hizmetleri bulunan firma, cinsel yaşamınıza dair tüm sorunlarınızda size destek oluyor. Tüm tedavi işlemleriniz ve kontrolleriniz modern ekipmanlar kullanılarak yerine getiriliyor.

Kızlık Zarı Dikimi İle Bekâret Sorununuzdan Kurtulabilirsiniz

Evlenmeden kızlık zarı bozulan kadınlar, evliliğin ilk gecesinde ne yapacakları ya da eşine ne gibi bir açıklama yapacakları konusunda oldukça fazla endişe duyarlar. Kızlık zarı, toplumumuzda namus kavramı ile eşdeğer tutulmuştur. Bu bakımdan evlilikte kanamanın olmaması kızlık zarının bozulduğuna işaret eder. Op. Dr. Faruk Dinçşahin’in vermiş olduğu hizmet sayesinde kızlık zarınızı diktirebilirsiniz. Kızlık zarı onarımı yapıldıktan sonra yine ilk ilişki sırasında kanama meydana gelecektir.

Kızlık Zarı Onarımı Anlaşılır Mı?

Kızlık zarı onarımı sonrasında kadınların en fazla merak ettikleri konulardan biri de zar onarımının anlaşılıp anlaşılmadığıdır. Kızlık zarı onarımı yapıldıktan sonra onarım yapıldığını sizden başka kimse bilemez. Op. Dr. Faruk Dinçşahin, hasta gizliliği ilkesine oldukça dikkat eden bir firmadır. Bu nedenle dikim işlemlerinize ait tüm bilgiler, firma tarafından gizli tutuluyor.

Kızlık Zarı Dikimi Fiyatları Ne Kadardır?

Op. Dr. Faruk Dinçşahin, öncelikle zarın ne yapıda olduğunu kısa bir tedavi ile tespit ediyor. Ardından kızlık zarının ne derece de bozulduğuna bakarak onarım işlemlerini planlıyor. Kızlık zarı dikimi fiyatları, yapılan işleme göre değişiklik göstermektedir. Fiyat konusunda bilgi almak için firma ile iletişime geçebilirsiniz.

Kızlık Zarı Dikiminden Sonra Dikkat Edilmesi Gerekenler

Kızlık zarı dikiminden sonra dikkat edilmesi gereken birtakım durumlar bulunmaktadır.
Bu durumlar şunlardır:

  • İlk haftalarda kesinlikle banyo yapmayın.
  • 1 hafta boyunca ayakta banyo yapın.
  • 2 hafta denize ya da havuza girmeyin.
  • Pamuklu bir iç çamaşırı giyin.
  • Dar kıyafetler giymeyin.

Kızlık zarı dikimi sonrasında bu hususlara dikkat etmeniz yeterli olacaktır. Op. Dr. Faruk Dinçşahin, dikim sonrası da gerekli kontrollerinizi yerine getiriyor.


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!