Minidolin ile bebeğinizin saçları gürleşsin!

Kategori: SAĞLIK - Yorum Yazın
Minidolin ile bebeğinizin saçları gürleşsin!

Her geçen gün kirlenen doğa, kimyasallar, çevre ve hava kirliliği vs. Çok şey değişiyor ama minicik bebeklerimizin yaşadığı kirlenmişlik ve yıpranmışlık hiç değişmiyor. Özellikle çalışan kadınların yeteri kadar ilgilenemediği bebekler bu koşuşturmacadan en çok etkilenen varlıklar. Bebeklerimizin yeni yeni çıkan saç köklerinin yeterince güçlenememesi ve hatta saç dökülmesi günümüzde hatırı sayılır oranlara ulaştı. İlginçtir Tv ve gazetelerde bebek sağlığıyla ilgili çözüm önerileri bile boy göstermeye başladı.

Bir bebeğin saçı nasıl güçlenir?

Genetik, çevresel ve yeteri kadar anne sütü ile beslenmeyen bebeklerin saçı zayıf çıkabilir. Nedeni ne olursa olsun dökülme veya geç saç çıkma probleminde tek çözüm saçların güçlendirilmesi ve dayanıklı hale getirilmesidir. En başta saç kökleri güçlendirilerek saçın koparak dökülmesine son vermek gerekir.

Bebekler için en doğru tercih Minidolin!

Saç güçlendirilmesine özel formüller geliştiren Minidolin, en iyi bebek şampuanı ürünleriyle beğeni toplamaya devam ediyor. Günümüzde yapılan en büyük yanlışlardan bir tanesi, annelerin beslenmeye dikkat etmeyişi. Artık çoğumuz hazır gıdalara yöneldik. Hazır gıdayla gününü geçiştiren genç anneler çocuklarını emzirirken yeteri kadar vitamin ve proteini bebeğine ulaştıramıyor. Nitekim bunun en önemli kanıtlarından biri de bebeklerin saçlarının gür çıkmayışı olarak görülüyor.

Minidolin ile çevresel sorunlarda da kurtulabilirsiniz!

Gücünü doğadan alan firmamız bebeğinizin sağlığı açısından size son derece özel ürünler sunuyor. Bitkisel şampuanımızı kullanarak bebeğinizin saçlarınızı yoğun kimyasallardan koruyabilir, çok daha doğal bir bakım rutini oluşturabilirsiniz. Pratik olmayı seviyorsanız, hafif formüllü şampuanımız sayesinde bebeğinizin günlük bakımını hızlıca tamamlayabilirsiniz. Bu esnada şampuanın sunduğu dökülme karşıtı ve yağlanmayı azaltıcı özelliklerden faydalanabilirsiniz. Daha ilk günden bebeğinizin derisine nüfuz eden derinlemesine temizlik hissini duyumsarsınız.

Minidolin Bebek Şampuanını nasıl kullanmalıyız?

Bebeğinizin saç ve saç derisi sorunundan kurtulmak için doğru ürünü seçtiniz. Sizi kutlarız. Ancak doğru ürünü seçmek kadar saç bakımını da düzenli yapmalısınız. Ürünümüzü aralıklarla kullanmak yerine düzenli kullanırsanız daha çabuk ve etkili sonuçlar alırsınız.

Minidolin Yumuşak ve Etkili!

Minidolin Ailesi olarak, cilt bakım uzmanlığımız ve cildin ana yapı taşını oluşturan vitaminlerden ProVitamin B5 içeriğimiz ile minik yavrularımızın cildini koruyor ve bebeğinize gözümüz gibi bakıyoruz. Minidolin ürünlerinin en önemli bileşeni, pro-vitamin B5 olarak da bilinen dekspantenoldür. Minidolin ürünleri, cildin doğal yenilenme sürecini hızlandırır, cildin yumuşaklığını ve nemini korur. Minidolin, cildiniz için değerlidir.

Cilt bakım ürünlerinde yaygın şekilde koruyucu olarak paraben kullanıldığını üzülerek duyuyoruz. Bu maddenin bedenimize ne kadar zararlı olduğunu unutmayınız.

Tekrar hatırlatalım ki hiçbir Minidolin ürünü paraben ve parfüm içermez.

Tüm ürünlerimiz için https://www.minidolin.com.tr sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!