Kapadokyada Balayı Kapadokyada Balayı

  Kapadokya denilince balayı gelir. Bu bölge,konaklama açısından sizi kendine büyülüyecek, kendinizi kendi evinizde gibi rahat ve huzurlu hissedeceksiniz. Bölgenin tarihi yapısını gördüğünüzde sizi hayran bırakacaktır. Peki Kapadokya’da neler var,..

GEZİ0 yorum
Mersin Taksi Mersin Taksi

Taksicilik sektöründe iyi araçlarla hizmet veren mersin taksi durağımız da. Bütün müşterilerimiz her zaman en iyi araçları tercih etmektedir. Bu nedenle Mersin Taksi olarak araçlarımızın her zaman son model olmasına..

BLOG0 yorum
CaykurRizeSpor’da Takıma İnanç Tam CaykurRizeSpor’da Takıma İnanç Tam

Çaykur Rizespor Kulübü Başkanı ligde bulunan takımlar arasında puan farklarının yer almadığını, camianın birliğini en iyi şekilde koruması durumunda düşmeyeceklerine inandığını açıkladı. Başkan Hasan Kartal, yapmış olduğu yazılı açıklamada, kulüp..

BLOG0 yorum
Yatak Odanıza Yeni Bir Soluk Getirecek Yatak Örtüleri Yatak Odanıza Yeni Bir Soluk Getirecek Yatak Örtüleri

Yatak odalarınıza özgün bir görünüm kazandırmak ve ortamınızı güzelleştirmek istiyorsanız sizlere Miraykaya tarafından sunulan yatak örtülerine göz atmanızı öneririz. Özgün ve Size Ait Alanlar Yaratın Birbirinin hemen hemen aynısı olan..

BLOG0 yorum
Elektrik arıza no malatya Elektrik arıza no malatya

Her şehirde olduğu gibi sık sık elektrik kesintisi yaşanan şehirlerden bir tanesi de Malatya! Malatya’da aylardır elektrik kesintileri gün ve gün yaşanmaktadır. Yaşanan bu elektrik kesintilerinin bir kısmı sabah saatlerinde..

Elektrik arıza no istanbul Elektrik arıza no istanbul

İstanbul’da yaşanan büyük elektrik kesintilerinde kullanıcılarımız 186’yı arayarak yaşanan elektrik kesintileri hakkında mahalle mahalle detaylı bir şekilde kesinti hakkında bilgi alabilirler. Ayrıca yine bu numara üzerinden telefon üzerinden kart bilgilerini..