BLOG

ERDAL CAN ALKOÇLAR: NFT TEKNİK MENKULLERE UYARLANMALI ERDAL CAN ALKOÇLAR: NFT TEKNİK MENKULLERE UYARLANMALI

Dijital bir varlığın benzersiz olduğunu ve bu nedenle birbirinin yerine geçemeyeceğini onaylayan, blok zinciri adı verilen bir dijital defterde depolanan veri birim türü olan NFT’ ler son zamanlarda özellikle sanat..

BLOG0 yorum
Yangın Kapıları Nasıl Üretilir? Yangın Kapıları Nasıl Üretilir?

  Yangına dayanıklı yangın kapıları genellikle büyük ve çok fazla kişinin bir arada bulunduğu yapılarda kullanılmaktadır. Bu tarz kapıların özellikle büyük binalar için tercih edilmesinin sebebi yangın durumunda kişilerin telaşlanmadan..

BLOG0 yorum
Pasta Cila Nedir? Pasta Cila Nedir?

  Pasta ve cila uygulamaları birbirini takip eden iki ayrı işlemdir. Pasta cila, bir tür sıvı zımparalama işlemidir ve otomobil yüzeyindeki boya kaplamasının fiziksel ve kimyasal yöntemlerle inceltilmesini sağlar. Yıkama..

BLOG0 yorum
Araç Kiralama Avantajları Nelerdir? Araç Kiralama Avantajları Nelerdir?

Yeni bir otomobil sahibi mi olmak yoksa yeni bir otomobil kiralamak mı, hangisi daha avantajlı herkese uygun bir cevabı ne yazık ki yok. Ancak iki operasyonunda kendisine göre hem avantajı..

BLOG0 yorum
Ofis Mobilyası Alırken Nelere Dikkat Edilmeli? Ofis Mobilyası Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Ofis ve büronuz için, neye ihtiyaç duyduğunuza, alacağınız mobilyanın nasıl olacağına, ne kadar bütçe ayıracağınıza karar verdikten sonra ilgilenilen firmanın ürünleri, tasarımları, kullanılan döşeme ve diğer materyalleri hakkında bilgi almanız..

BLOG0 yorum
Plastik Ev Gereçlerinin Avantajları Nelerdir? Plastik Ev Gereçlerinin Avantajları Nelerdir?

    Buzdolabı poşetinde yemek ısıtmak ya da haşlamak sağlıksızdır. Ürünleri saklama konusunda yardımcıdır. Sıcaklığa maruz kalmadıkça herhangi bir tehlikesi görünmemektedir. Plastik ev gereçleri Streç filmi kullanırken yağ ve gıdalardan..

BLOG0 yorum
Davetiye Davetiye

  Düğün, nişan ve kına gecesi gibi anlar en önemli günlerden biridir. Herkes bu anlarını sevdikleriyle paylaşmak ister. Özellikle organizasyon belirlerken sevdiklerinizi davet etmek amacıyla özel bir davetiye belirlenmesi gerekir...

BLOG0 yorum
Will-burt Night Scan Işıklandırma Çözümleri İncelemesi Will-burt Night Scan Işıklandırma Çözümleri İncelemesi

Gece Tarama Dikey Işık Kuleleri, bir aracın yanına veya arkasına dâhili veya harici olarak will-burt night scan monte edilebilen dikey olarak monte edilmiş ışık kuleleridir. Gece Tarama Dikey Işık Kulesi..

BLOG0 yorum
Tommatech Güneş Panellerinin Üstün Kalite İncelemeleri Tommatech Güneş Panellerinin Üstün Kalite İncelemeleri

Güneş panelleri yenilenebilir enerji kaynakları arasında ençok tercih edilen ürünlerdendir. Özellikle yılboyu güneş alan coğrafi yerlerde elektrik üretiminin büyük çoğunluğu güneş panelleri sayesinde yapılmaktadır. Evde, iş yerinde, bağ evlerinde, çiftliklerde..

BLOG0 yorum
Termal Kamera Kullanmanın Salgındaki Önemi Termal Kamera Kullanmanın Salgındaki Önemi

İspanyol gribinin ardından insanlık en büyük sağlık tehdidiyle karşı karşıya kalmış ve covid-19 virüs salgınıyla büyük kayıplar vermiştir. 21’inci yüzyılda görülen en büyük kitlesel sağlık sorunu, toplumu derinden etkiledi. Devletler,..

BLOG0 yorum