SU ARIZA

İski arıza numarası İski arıza numarası

Su kesintisi gündelik hayatta işlerimizi aksatan büyük bir problem olduğunu ve işlerimizi aksatan bir problem olduğunu söylersek yalan söylemiş olmayız. Ülkemizde çoğu zaman su kesintisi yaşarız. Ve bu su kesintisi..

SU ARIZA0 yorum
Diyarbakır su kesintisi Diyarbakır su kesintisi

Her şehirde olduğu gibi Diyarbakır’da da su kesintileri oldukça sık görülüyor. Her hafta en az 4-5 şehirde planlı olarak gerçekleştirilen su kesintileri genelde sabahın erken saatlerinde başlayıp öğlen sular gelmiş..

SU ARIZA0 yorum
Bursa su kesintisi Bursa su kesintisi

Bursa Marmara bölgesinde su kesintisinin en az yaşandığı ildir. Bursa’da yaşanan su kesintileri genelde haftada 2-3 sefer bazı mahallelerde tek tük meydana gelir. Bursada yaşanan su kesintileri sonrasında akan su..

SU ARIZA0 yorum
Ankara su kesintisi Ankara su kesintisi

Başkent Ankara’da elektrik kesintisi kadar da su kesintisi yaşanmaktadır. Yaşanan bu su kesintileri genellikle 4-5 saat sürmektedir. Yapı itibariyle Ankara belki de ülkemizin en kötü altyapısına sahip şehirlerinden birisidir desek..

SU ARIZA0 yorum
Trabzon su kesintisi Trabzon su kesintisi

Karadeniz’in Trabzon’un da elektrik kesintisi kadar su kesintisi de oldukça fazla yaşanmaktadır. Trabzon’da yaşanan su kesintileri genelde haftada 2-3 sefer olur. Bu su kesintileri yaklaşık olarak 2-3 saat sürer ve..

SU ARIZA0 yorum
Van su kesintisi Van su kesintisi

Deprem sonucu alt yapısı oldukça hasar görmüş olan Van’da her hafta yaklaşık 3-4 sefer su kesintisi yaşanmaktadır. Yaşanan bu kesintiler genellikle öğle vakti meydana gelmektedir. Bu su kesintileri ve su..

SU ARIZA0 yorum
Kayseri su kesintisi Kayseri su kesintisi

Kayseri’de su kesintileri genellikle çok sık görülmemektedir. Kaski tarafından dağıtımı yapılan ve yaklaşık 120 bin kişiye hizmet veren su firması genelde yaptığı kesintiler planlı kesintiler oluyor ve bu kesintiler ortalama..

SU ARIZA0 yorum
İstanbul su kesintisi İstanbul su kesintisi

Bir önceki yazımızda İstanbul’da yaşanan elektrik kesintilerinin ne kadar fazla olduğunu söylemiştik ancak bu durum İstanbul su kesintileri için aynı derecede değil diyebiliriz. Üzerinde 15 milyona yakın insanı barındıran İstanbul’un..

SU ARIZA0 yorum
Aski arıza numarası Aski arıza numarası

Ankara’da yaşanan su kesintileri çoğu zaman Ankara’lı vatandaşları rahatsız etmektedir. Belki de ülkemizde en çok su kesintisi yaşanan illerden biri de Ankara’dır diyebiliriz. Ankaralı vatandaşlar için Aski yani Ankara Belediyesi..

SU ARIZA0 yorum
Adana su kesintisi Adana su kesintisi

Adana’da her hafta 2-3 sefer su kesintisi gerçekleşmektedir. Bu su kesintileri genelde 1-2 mahallede gözükmektedir. Yaşanan bu su kesintisi Adana’lı vatandaşları pek etkilemiyor diyebiliriz. Su kesintileri genellikle gece saatlerinde başlayıp..

SU ARIZA0 yorum