BESLENME

Sağlıklı Diyet Yöntemleri Sağlıklı Diyet Yöntemleri

Diyet yapmak kendimizi aç bırakmakla alakası yok, tam tersine hiç beklenmediğimiz zamanda kilo almamıza sebep olabilir. Diyet düzen ister düzenli şekilde sürekli ve az yemeliyiz. Yediklerimizden yeteri kadar protein almamız..

BESLENME0 yorum
B 12 Hangi Gıdalarda Olur ? B 12 Hangi Gıdalarda Olur ?

B12 vitamini folik asit ile birlikte alınması gerekir. Bulunduğu besinler aşağıdaki gibidir: -Karaciğer -Süt -Yumurta -Peynir -Balık -Et – Karides – Dana eti -Dana karaciğeri -Böbrek -Midye -Dil balığı -Ringa..

BESLENME0 yorum
Sağlıklı Beslenmenin Önemi Sağlıklı Beslenmenin Önemi

Beslenme insan hayatının vazgeçilmez bir parçasıdır; öyle ki insanda bulunan yaklaşık 100 trilyon hücrenin enerji kaynağı aldığımız besinlerin vücudumuzdaki yapıtaşlarıdır. Beslenme anne karnında başlayıp ömrümüzün sonuna kadar devam eder. Sağlıklı,..

BESLENME0 yorum
Yeşil Kahve çekirdeği nedir? Yeşil Kahve çekirdeği nedir?

Sizler de kendinizi daha iyi hissetmek, kaliteinizi ortaya koymak ve yeşil kahve adlı ürünü kullanarak oldukça hızlı bir şekilde kilo vermek istiyorsanız yapmanız gereken şey çok basit! Artık yeşil kahvenı..

BESLENME0 yorum
Ceviz Neye İyi Gelir Ceviz Neye İyi Gelir

Ceviz muhakkak herkes tarafından günlük 3-5 adet, hiç değilse 1-2 adet tüketilmesinde fayda olan bir yiyecektir. Cevizin sağlığımıza olan yararları ve faydaları çok yönlüdür. Omega-3 bitkisel yağ asitleri bakımından son..

BESLENME0 yorum
Sarımsak Çayının Zayıflamaya Faydaları Sarımsak Çayının Zayıflamaya Faydaları

Grip salgının kol gezdiği bu günlerde sarımsak çayı öksürüğe, soğuk algınlığına iyi geldiği için tercih ediliyor. Sarımsak çayı ayrıca zayıflamaya amacıyla da kullanılıyor. Angelina Jolie gibi ünlülerin sarımsak çayı kullanarak..

BESLENME0 yorum
Bademin Hiç Bilinmeyen Faydaları Bademin Hiç Bilinmeyen Faydaları

Badem çoğumuzun severek tükettiği kuruyemişlerin başında geliyor. Peki bu severek tüketilen küçük tanelerin birer sağlık deposu olduğunu biliyor muydunuz? İşte bademin sağlığa kattığı faydalar; Gerçekleştirilen araştırmalar sonucu bademin migren ve..

BESLENME0 yorum
Ahududu Yemek İçin Nedenler Ahududu Yemek İçin Nedenler

Frambuaz ya da ahududu… Bu minik kırmızı lezzet tanecikleri her hafta birkaç kez tüketmemiz gereken meyvelerden bir tanesi… Ahududunun cilt güzelliğine yaptığı etki dışında sağlığa da pekçok olumlu katkısı var…..

BESLENME0 yorum
Kadınların Bilmesi Gereken Beslenme Kuralları Kadınların Bilmesi Gereken Beslenme Kuralları

Diyet yapmak hepimiz için gerçekten zor, lakin bazı önerilerle diyeti kolay hale getirmek mümkün. Yemek ya da sofra düzeninizde yapacağınız birtakım değişiklikler diyet yapmanıza gerek kalmadan kilo verme sürecinizi hızlandıracak...

BESLENME0 yorum
Vücuda Zarar Veren Toksinleri Bu Besinlerle Yok Edin Vücuda Zarar Veren Toksinleri Bu Besinlerle Yok Edin

Mevsimlerin giderek sertleşmesiyle eller de içerisindeki nemini yitirir ve kuruyup, sertleşmeye başlar. Vücuttaki zararlı toksinlerin atılmasıyla, vücuda canlılık ve sağlık geldiği gibi kilo vermek de daha kolay bir hal alır...

BESLENME0 yorum
12