GÜZELLİK

Göz Çevrenize Özen Gösterin Göz Çevrenize Özen Gösterin

Güzelliğin en çarpıcı silahı olan gözler, yüzün en hassas bölgesi olduğu için genç yaşlarda kırışmaya başlayabiliyor. Bu yüzden göz çevresine ekstra bir bakım gerekiyor. Gözler, ruhun ve sağlığın aynası lakin..

GÜZELLİK0 yorum
Saçlardaki Kepek Sorunu İçin Isırgan Otlu Kür Saçlardaki Kepek Sorunu İçin Isırgan Otlu Kür

Isırgan otu ile saçınızdaki kepek sorunundan kurtulabilir ve saçlarınıza parlaklık ve hareketlilik kazandırabilirsiniz. Saçlarda oluşan kepekten arınmak için mükemmel destekleyici ısırgan otlu kür ile kısa zamanda saçlarınızdaki inatçı kepekleri yok..

GÜZELLİK0 yorum
Cilt Temizliğinin Püf Noktaları Cilt Temizliğinin Püf Noktaları

Doğru bir yüz temizliği, ciltteki yağın kirlenen kısmını ve fazlasını arındırmalı ama tamamını silip süpürmemelidir. Yüz temizliğinde jeller ve losyonlar yağlı ciltlerde kullanılırken, kremler ise kuru ciltlerde tercih edilir. Bu..

GÜZELLİK0 yorum
Güzel Makyaj Yapmanın İncelikleri Güzel Makyaj Yapmanın İncelikleri

Güzelliğiniz ile tüm dikkatleri üzerinize mi çekmek istiyorsunuz? O zaman vereceğimiz ipuçlarına çok dikkat edin. Kullanacağınız kremsi fondöteni yüzünüze bir parça sürüp parmak uçlarınızla yavaş yavaş yedirin. Fondötenin üstüne pudra..

GÜZELLİK0 yorum
Tüylenmeye Karşı Neler Yapılabilir? Tüylenmeye Karşı Neler Yapılabilir?

Yüzünüzde tek tük çıkan kılları cımbız veya ağda kullanarak almayınız. Kılları cımbızla veya ağdayla almak onların artmasına sebep olacaktır. Lazer yöntemini ise kesinlikle tercih etmeyin. Bu hormonal bir sorundur ve..

GÜZELLİK0 yorum
Paraben Hakkında Bilmeniz Gerekenler Paraben Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Günlük hayatımızda farkına varmasak da maruz kaldığımız paraben ve türevlerinin sağlığımıza etkileri hala araştırılıyor. Paraben nedir? Paraben bir çok kişisel bakım ve kozmetik ürününde kullanılan ve mantar üremesini engelleyerek ürünün raf..

GÜZELLİK0 yorum
Gözaltı Morlukları ve Şişliklerine Çözüm Önerileri Gözaltı Morlukları ve Şişliklerine Çözüm Önerileri

Gözaltında oluşan morluklarının ve şişliklerinin sebebi/sebepleri nedir? Gözaltında meydana gelen morluk ve şişliklerinin en büyük sebepleri uykusuzluk ile yorgunluktur. Bunlarla birlikte ister doğal olsun, ister yapay olsun fazla ışığa maruz kalmak da önemli..

GÜZELLİK0 yorum
Yağlı Saçlara Bakım Tavsiyeleri Yağlı Saçlara Bakım Tavsiyeleri

Eğer saçlarınız çok sık yağlanıyorsa bu durumun olası iki sebebi vardır. 1. Ya, saçınızı yeterli sıklıkla ve özenli yıkamıyorsunuzdur. 2. Anatomik olarak yağlı saçlara sahipsinizdir. Yani saçlarınızın tellerine bağlı bulunan yag..

GÜZELLİK0 yorum