Isırgan otu ile saçınızdaki kepek sorunundan kurtulabilir ve saçlarınıza parlaklık ve hareketlilik kazandırabilirsiniz. Saçlarda oluşan kepekten arınmak için mükemmel destekleyici ısırgan otlu kür ile kısa zamanda saçlarınızdaki inatçı kepekleri yok edebilirsiniz.

Taze ya da kuru ısırgan otunu, suda 4 dakika kadar haşlayın. Suda kaynayan ısırgan otunu soğumaya bırakın ve daha sonra süzün. Isırgan otu suyunu temiz saça doğrudan uygulayın. Yarım saat bekleyin. Daha sonra sadece su ile yıkayıp kurulayınız. Saçınız kirli ise ısırgan otu suyunu kullanmadan önce, şampuan veya sabunla yıkayınız. Daha sonra hazırladığınız ısırgan otu suyunu saçlarınıza yarım saat etki etmesi için bekleyin ve sadece suyla yıkayıp kurulayınız.

3 thoughts on “Saçlardaki Kepek Sorunu İçin Isırgan Otlu Kür

  1. Temiz ve tüm kirleticilerden arınmış su ile saçların yıkanması da saçlara canlılık katar. Örneğin bir su arıtma cihazı ile şebeke suyunuzdan tamamen sağlıklı bir su elde edebilirsiniz. Ayrıca reverse osmosis özellikle su arıtma cihazları bu sudan alacağınız kaliteyi kat kat arttırır.

  2. Kesinlikle denemem lazım. Isırgan otunun kepeğe iyi geldiğini çok kez duymuştum. Ancak nasıl yapıldığını bilmediğim için denemek hiç nasip olmamıştı.

  3. Benim de saçlarım kepekli ve inanın kepek şampuanları hiçbir işe yaramıyor. Ben patlıcan sapını kaynatıp, suyunu saç diplerime sürerek bu illetten kurtuldum. Fakat suyu kaynattıktan sonra soğutmayı unutmayın yoksa bir etkisi olmaz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir