Jakuzi Nedir?

Kategori: BLOG - Yorum Yazın
Jakuzi Nedir?

Jakuzi, jakuzi, spa – aynı şey, değil mi? Tam olarak değil. Bu terimlerin birbirinin yerine kullanıldığını duymuş olsanız da, jakuziler, jakuziler ve kaplıcaların hepsinin bazı önemli farklılıkları vardır.

Her biri, jetler ve fıskiyeler gibi aksesuarlar içerebilen veya içermeyebilen, genellikle birden fazla kişi için alanı olan, ısıtılmış bir su havuzuna atıfta bulunur. Farklılıkları marka adına, konuma ve özel kullanıma bağlıdır. Her biri ve birbirlerinden nasıl farklı oldukları hakkında daha fazla bilgi edinmek için okumaya devam edin.

How water swirling in wooden hot tub outside in nature. Enjoying hot steaming pool on a sunny day, private spa treatment. Nobody

Jakuzi Nedir?

İnsanlar bazen, yanlış bir şekilde, herhangi bir spa küvet veya spa türünü Jakuzi olarak adlandırır. Ancak Atlas Jakuzi bir marka adı olduğu kadar, Jakuzi de aslında jetli küvetler ve diğer spa ekipmanları için ticari markalı bir markadır. 1956’da Jakuzi kardeşler, artrit hastalarının ağrıyı hafifletmek için kullanabilecekleri bir su altı pompasının icadıyla orijinal hidroterapi banyosunu yarattılar. On yıl sonra, jakuzi dünyanın ilk entegre jet jakuzili banyosunu yarattı. On yıl sonra şirket, birden fazla kişiyi barındırabilecek büyük, kapalı, jetli küvetler icat etti.

Atlas Jakuzi

Jakuzi küvetlerinden hoşlananlar yalnızca artrit ve eklem ağrısı çekenler değildir: Herkesin, nihai rahatlamaya ulaşmak için imza jakuzili küvette hoş bir şekilde ıslanmayı takdir ettiğini söylemek güvenlidir.

Jakuzileri genellikle kaliteli otel ve kaplıcalarda bulabilirsiniz. Ve hazırda rahatlamak istiyorsanız, kendi eviniz için bir tane bile satın alabilirsiniz. Jakuzinizin boyutuna göre banyonuza veya arka bahçenize kurabilirsiniz.

Kaynak: https://www.atlasjakuzi.com/


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!