Rahim Kanseri ve Tedavi Yöntemleri Rahim Kanseri ve Tedavi Yöntemleri

Rahim kanseri rahmin içindeki zarda meydana gelen kanserlerdir. Bu tip kanserlere endometrium kanseri denir. Kadınlarda rastlanan en sık kanserler arasında 4. sıradadır ve kadın üreme sisteminde en sık görülen kanser..

SAĞLIK0 yorum
Kansızlığa Ne İyi Gelir İbrahim Saraçoğlu Yanıtlıyor Kansızlığa Ne İyi Gelir İbrahim Saraçoğlu Yanıtlıyor

Kansızlık bebeklerin ve çocukların olduğu kadar erişkin kişilerin de sorunudur. Çoğumuzun bir türlü bırakamadığı sigara alışkanlığı, düzensiz ve yetersiz beslenme, sürekli kullanılmak zorunda bulunulan ilaçlar kansızlığa neden olabilmektedir. Prof. Dr...

Çikolata Kisti Çikolata Kisti

Kadınların üreme sağlığını negatif etkileyen çikolata kistleri ağrılı adet, ağrılı cinsel ilişki ve kısırlığa yol açıyor. Rahim içini döşeyen endometrial hücrelerin rahim dışında yerleşerek üremesidir. Genellikle 35 yaşın üzerindeki kadınlarda..

SAĞLIK0 yorum
Saçlardaki Kepek Sorunu İçin Isırgan Otlu Kür Saçlardaki Kepek Sorunu İçin Isırgan Otlu Kür

Isırgan otu ile saçınızdaki kepek sorunundan kurtulabilir ve saçlarınıza parlaklık ve hareketlilik kazandırabilirsiniz. Saçlarda oluşan kepekten arınmak için mükemmel destekleyici ısırgan otlu kür ile kısa zamanda saçlarınızdaki inatçı kepekleri yok..

GÜZELLİK0 yorum
İbrahim Saraçoğlu’nun Mide Ağrısı Kürü İbrahim Saraçoğlu’nun Mide Ağrısı Kürü

İnsanoğlunun en önemli sorunu geçim kaygısı gibi görünse de asıl sorun yiyemediklerimizden değil yediklerimizden kaynaklanıyor. Geçtiğimiz çağın illeti kabul edilen stres ve bu asrın felaketi olmaya aday aşırı beslenme hastalığı..

Cilt Temizliğinin Püf Noktaları Cilt Temizliğinin Püf Noktaları

Doğru bir yüz temizliği, ciltteki yağın kirlenen kısmını ve fazlasını arındırmalı ama tamamını silip süpürmemelidir. Yüz temizliğinde jeller ve losyonlar yağlı ciltlerde kullanılırken, kremler ise kuru ciltlerde tercih edilir. Bu..

GÜZELLİK0 yorum
Sarımsak Çayının Zayıflamaya Faydaları Sarımsak Çayının Zayıflamaya Faydaları

Grip salgının kol gezdiği bu günlerde sarımsak çayı öksürüğe, soğuk algınlığına iyi geldiği için tercih ediliyor. Sarımsak çayı ayrıca zayıflamaya amacıyla da kullanılıyor. Angelina Jolie gibi ünlülerin sarımsak çayı kullanarak..

BESLENME0 yorum
Güzel Makyaj Yapmanın İncelikleri Güzel Makyaj Yapmanın İncelikleri

Güzelliğiniz ile tüm dikkatleri üzerinize mi çekmek istiyorsunuz? O zaman vereceğimiz ipuçlarına çok dikkat edin. Kullanacağınız kremsi fondöteni yüzünüze bir parça sürüp parmak uçlarınızla yavaş yavaş yedirin. Fondötenin üstüne pudra..

GÜZELLİK0 yorum
Tüylenmeye Karşı Neler Yapılabilir? Tüylenmeye Karşı Neler Yapılabilir?

Yüzünüzde tek tük çıkan kılları cımbız veya ağda kullanarak almayınız. Kılları cımbızla veya ağdayla almak onların artmasına sebep olacaktır. Lazer yöntemini ise kesinlikle tercih etmeyin. Bu hormonal bir sorundur ve..

GÜZELLİK0 yorum
Paraben Hakkında Bilmeniz Gerekenler Paraben Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Günlük hayatımızda farkına varmasak da maruz kaldığımız paraben ve türevlerinin sağlığımıza etkileri hala araştırılıyor. Paraben nedir? Paraben bir çok kişisel bakım ve kozmetik ürününde kullanılan ve mantar üremesini engelleyerek ürünün raf..

GÜZELLİK0 yorum