Kaliteli Siemens Servis Hizmetimizden Siz de Faydalanın!

Kaliteli Siemens Servis Hizmetimizden Siz de Faydalanın!

Her bölgeye hizmet veren Özel Siemens Servisimiz uzman kadrosuyla birlikte siz değerli müşterilerimize kaliteli hizmet vermek için çalışmaktadır. Beyaz eşya ve elektronik aletlerinizin onarımı, bakımı ve her türlü tamiri servisimizde bulunan ekip arkadaşlarımızın yardımıyla itina ile yapılmaktadır.

Her ürünün kendine özgü programı ve kalitesi vardır. Biz Özel Siemens Servis olarak ürünün özelliğini ve niteliğini bozmadan onarımını yapıyoruz. Müşteri memnuniyeti bizim için her şeyden önce gelmektedir. Yılların vermiş olduğu deneyim ile her ilçeye hizmet vermekteyiz. Evimizin her köşesinde beyaz eşya bulunmaktadır. Eskiye oranla günümüzde beyaz eşya kullanma oranında artış olmuştur. Her işimizi kolaylaştıran aletleri satın alıyoruz fakat belli bir kullanımından sonra ürünlerde bozulmalar görülüyor.

Yılda binlerce ürün tamir ve bakım için beyaz eşya servisine gönderilmektedir. Eşyalarınızın her türlü bakım ve onarımını yılların deneyimine dayanan ekip arkadaşlarımızla yapıyoruz. Uzun yıllardır servis sektöründe kaliteli hizmet veriyoruz. Bizleri tercih eden müşterilerimizin ortak noktası karşılıklı güven anlayışımızdır. İstanbul Siemens Servis olarak ürünlerinizin değerini sizler kadar koruyor ve zamanında sizlere teslim ediyoruz. Müşterilerimiz sitemizde bulunan servis talep formunu doldurarak bizimle iletişime geçebilirler.

Bizler müşterilerimize ürünleri hakkında her türlü desteği ve bilgiyi vermekteyiz. Deneyimli kadromuzla müşterilerimize birinci kalitede servis hizmeti vermeye devam ediyoruz. Servis anlayışımızda müşteri odaklı hizmet verilmekte ve ürünlerinizin arızası hakkında ücretsiz bilgilendirme yapılmaktadır.

Teknolojik ürünlerin tamiri bakımı ve onarımını yapan özel Siemens servisimiz sürekli kendini geliştirerek ve yenileyerek yoluna devam etmektedir. Servis anlayışımızda ürünlerinizi ya evinizde bakımını yapıyoruz ya da iş yerimize getirerek onarımını yapıyoruz. Daha sonra en kısa zamanda ürünü size teslim ediyoruz. Yaptığımız ürünlerde 1 yıl işçilik garantisi veriyoruz. Bütçenize uygun fiyat tarifemiz ile sizleri mağdur etmeden hizmet veriyoruz.

Web Adresi : https://www.siemensservisler.com


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!