Öksürüğe Ne İyi Gelir

Kategori: SAĞLIK - Yorum Yazın
Öksürüğe Ne İyi Gelir

Size öyle bir formül vereceğim ki bundan sonra öksürük sorun olmaktan çıkacak. Balın içine rendelenmiş taze zencefili karıştırın ve sabah akşam bir kaşık yeyin. Formülü belki de bir sürü laf salatasını okuduktan sonra veya diğer birkaç internet sitesini gezdikten sonra öğrenmeyi umuyordunuz ama bu sefer de böyle olsun.

Diğer başka şeyler itibar etmeyin. En basit ve en etkili formül budur. Alerji öksürüğü başka. Bu ona da iyi gelir fakat alerji veya astım kaynaklı öksürüklerin tedavisi oldukça ciddi ve doktor kontrolünde yapılması gereken şeylerdir. Ama çok şükür ki onlar için de bir formülüm var:

Ballı kara turp suyu”

İşte bu mucizevi su alerji kaynaklı öksürüklerde oldukça işe yaramaktadır. Fakat bir iki kere değil bunu birkaç sene uygularsanız veya hep uygularsanız faydasını görürsünüz. Yani günübirlik bir tarif değildir.

Hazırlaması da kolay sayılır.

Akşamdan kara turpun içini oyup içine biraz bal koyun. Kara turpu da derin bir kaseye yerleştirin. Bal turpun içindeki suyu dışarı çıkaracaktır. Sabah gördüğünüz manzaraya inanamayacaksınız. Küçücük turptan bir bardak su çıkmış. İşte bu mucizevi bir öksürük şurubudur. Sabah ve akşam bir tatlı kaşığı kafi, fakat uzun süreli kullanmalısınız.

Aslında can alıcı formülleri verdim. Ama ille de daha fazlası diyorsanız buyurun: http://www.oksurugeneiyigelir.net


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!