Turistler için villa kalkan

Turistler için villa kalkan

Kalkan’da bir kiralık villatatilinizin tadını çıkarmak için en iyi seçeneklerden biridir.

Villa kalkan, Türkiye’nin güney kıyısında, yarımadanın batı tarafında yer almaktadır. Güzel plajları ve kristal berraklığındaki suyu nedeniyle “İnci Şehir” olarak bilinir. Şehir aynı zamanda lüks otelleri, restoranları ve mağazalarıyla da ünlüdür.

Şehrin iki ana plajı vardır: Gökova Plajı ve Bozcaada Plajı. İlki, kristal berraklığında suları ve harika dağ manzarasıyla uzun bir kumsala sahiptir; yüzmek ve güneşlenmek için Türkiye’nin en popüler plajlarından biridir. İkinci plaj birincisinden daha küçük ama daha huzurludur; balıkçılık faaliyetleri için ideal olan beyaz kumlu plajları ile kayalık bir kıyı şeridine sahiptir. Zaten size verilecek hizmet Kiralık havuzlu villa kalkanolarak geçmektedir.

Şehir, Kalkan geziniz sırasında görebileceğiniz birçok tarihi mekâna sahiptir:

-Saklıkent (I. Dünya Savaşı Anıtı)

-Kaleiçi Müzesi (Salı hariç her gün açık)

-Gusti Fatih Camii (Çarşamba hariç her gün açık)

Kalkan’da villa kiralamak, bu tarihi kasabanın güzelliğini deneyimlemek isteyen gezginler için harika bir seçenektir.

Kalkan’da villa kiralamanın bu kadar popüler olmasının ana nedenlerinden biri, dünyanın en güzel yerlerinden birinde kalırken rahatlamanıza ve eğlenmenize izin vermesidir. Tarihi yerleri ziyaret edebilir, limanın tadını çıkarabilir ve plajda vakit geçirebilirsiniz.

Kalkan’da villa kiralamanın bir diğer faydası da, tüm bunlara herhangi bir ek güçlük veya maliyet olmadan erişmenizi sağlamasıdır. Park yeri bulma veya yiyecek veya içecek için ödeme yapma konusunda endişelenmenize gerek kalmayacak çünkü kiralamanız sizin için her şeyi halledecek!


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!