UHF ETİKET – Egen.com.tr

UHF ETİKET – Egen.com.tr

UHF ETİKET NEDİR ?

UHF ETİKET, Ultra Yüksek Frekans şeklinde dilimize çevrilen bir etiket yazıcı türüdür. UHF Etiket Yazıcı yaklaşık olarak 300 MHz ile 3 GHz arasında bir hıza ulaşabilmektedir. Bu da onu piyasadaki diğer yazıcılara göre çok hızlı işlem yapabilen bir etiket yazıcı türü olarak öne çıkarmaktadır. Onlarca, yüzlerce, hatta binlerce etiketi aynı anda okuyabilmektedir. Bu sayede bireysel ya da kurumsal şirketler işlerini son derece hızlı ve sistematik bir şekilde yapılabilmektedir. UHF Etiketler genellikle uzaktan izleme, takip etme gibi olaylar ve durumlar için kullanılıp tercih edilmektedir. Bu etiketler çipleri okumanın sağlamış olduğu avantajın üstüne kullanıcılarına yazma olanağı da sağlaması nedeniyle önemli bir yere sahiptir.

UHF ETİKET YAZICI NERELERDE KULLANILIR ?

Uhf Etiket Yazıcı, birçok farklı kullanım alanına sahip olması nedeniyle sıklıkla tercih edilmektedir. Mağazalarda giyim reyonlarının etiket bölümleri başta olmak üzere lojistik şirketler, nakliye sektörüyle uğraşan şirketler, alım dağıtım işiyle uğraşan kargo şirketleri hızı nedeniyle Uhf Yazıcı Etiketi’ni tercih etmektedirler. Depolarda da kullanılan UHF Etiket yazıcı günümüzde en çok tercih edilen etiket yazıcı türlerinden biri olarak görülmektedir.

UHF ETİKET AVANTAJLARI

UHF Etiket, onu satın alan kullanıcılarına birçok avantajı da beraberinde getirmektedir. Bu avantajların başında kullanıcılarına sağlamış olduğu hız söylenebilir. Bu sayede UHF Etiketi kullanan bireysel ya da kurumsal şirketler zamandan fazlasıyla tasarruf etmiş olacaklardır. Diğer önemli bir özelliği ise işlevsel olmasıdır. UHF Etiket Yazıcı birçok alanda kullanılıp tercih edilmektedir. UHF Etiket Yazıcı kullanım ömrü olarak da son derece kullanıcı bir etiket yazıcı türüdür. 10 yıldan fazla bir kullanım süresi bulunan UHF Etiket Yazıcılar fiyat ve performans olarak da son derece uygun etiket yazıcılardır.

Egen Barkod Etiket San.Tic.Ltd.Sti.

İkitelli Organize Sanayi Bölgesi, Atatürk Bulvarı 13.Cadde,

 Mutfakcılar MUTSAN Başakşehir Mahallesi Sanayi İstanbul TR,

 İkitelli Cd No:24 D:Sitesi 10.Blok, 34306 Başakşehir

TEL: 02126591515


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!