Bilimp Yapay Zeka Tabanlı Yazılım Özellikleri İncelemesi

Kategori: BLOG - Yorum Yazın
Bilimp Yapay Zeka Tabanlı Yazılım Özellikleri İncelemesi

İş dünyasının ihtiyacı olan verimliliği esas alarak geliştirdiği yapay zeka tabanlı yazılım yeni nesil teknolojisiyle sizlere sunuyor. Ar-Ge faaliyetleri ile geliştirilen, yüksek maliyetlerde işinize uygun yazılımlar yerine düşük maliyete gelişmiş yazılım seçenekleri sunuyor. Çalışma alanı için gerekli olan; iş bilgisi, ofis yazılımı, toplantı yönetimi, proje yönetimi ve mesajlaşma gibi işlemleri tek bir yazılımla yapmanızı sağlıyor. Bütünleşik sistemle birlikte daha yenilikçi ve ihtiyaçlara yönelik hizmetler sunmaya başladı.

Neden Bilimp?

Verimli bir çalışma, her firmanın istediği olumlu bir geri dönüştür. Firma işlemlerinin genellikle bazı ofis programları üzerinden yapılması ya da anlık mesajlaşmalar için farklı alternatifler geliştirmeye çalışması iş verimliliğini düşürüyor.

Hem şirket bilgilerinin güvenilir olmayan ortamlarda dolaşması hem de güvenilir olmayan kötü amaçlı yazılımlara maruz kalması iş güvenliğini en aza indirgiyor. Veri güvenliği ise dijital olan çağımızda oldukça önemli bir yer kaplıyor. En iyi yazılım firması olarak sizlere yepyeni bir yazılım sunuyor.

Bilimp Yapay Zekâ Tabanlı Yazılım Ne Zaman Oluşturuldu?

2016 yılı ilk yarısı itibariyle, yazılımın bilimsel bir niteliğe sahip olduğunu bilen Bilimp tarafından Ar-Ge çalışmalarına başlandı. Bilimin esas alındığı yeni yazılım ise Bilimp adını aldı.

Kalite belgeleri ve ödülleri;

  • TESİD Yeniliğin Ticarileştirilmesi Ödülü
  • TS EN ISO9001 Kalite Belgesi
  • ISO 27001 BGYS Sertifikası
  • TS ISO IEC 15504 Spice Belgesi
  • TSE Uygunluk Belgesi
  • Yerli Malı Belgesi

Hem özel hem de kamu kurumları tarafından tercih edilen yazılım, firmaların işleyişine büyük katkıda bulunuyor. Kalite belgeleri alan proje yazılımı firması, büyük ölçekli şirketlerin de ilgi odağı olmaya devam ediyor. Günümüzde 27 birbirinden farklı iş alanına uygun hizmet veriyor.

Bilimp KVKK Çalışmaları

Bilimp, kişisel verilerin korunmasına önem veriyor. Kanun’a yönelik çalışmalarına hız kazandırarak araç sahibi olarak, küçük, orta ve büyük ölçekli firmaların KVKK sürecini yönetiyor.

Bilimp İle Uzaktan Çalışma

Bilimp, global dünyada yaşanan birçok gelişmeye uygun çözümler üretiyor. Özellikle uzaktan çalışmanın yoğunlaştığı dönemimizde tüm firma bilgilerine yönelik entegrasyon işlemleri yapılıyor. Kamu kurumlarında ve özel şirketlerde, uzaktan çalışmayı kolaylaştıracak tüm detayları yazılımda oluşturuyor.

Bilimp İle E-Dönüşüm

Şirketlerin son dönemlerde teknolojiye adapte olması adına e-dönüşüm sürecine girdiği görülmektedir. Geleneksel iş anlayışını geride bırakarak yeni sürece adaptasyon ise bazı firmalar için zor olabiliyor. Daha kolay bir e-dönüşüm sürecine katkı sunan Bilimp, firmaların verimliliğini artırıyor, kolay iletişimi destekliyor.

Bilimp Avantajları Nedir?

Bütünleşik veri tabanına sahip olması ile personellerin kişisel verilerine girişi ve ortak belgelere erişimi kolaylaşıyor. Toplantı yönetiminde kullanılan; Zoom, Microsoft Teams ve Skype ile gerçek zamanlı iletişim kurabiliyorsunuz.

İşinize Özel Yazılım

Tüm iş alanlarında kullanılan ve ihtiyaç duyulan organizasyon görev yönetimi farklıdır. İş modelinizde oluşan değişikliğe uygun olarak özel süreçler eklemek mümkündür. Dilediğiniz süreçleri ekleyebilir ya da kaldırabilirsiniz. Personel görevlendirmesinden müşteri bilgilerine, tedarikçiden üyelerinize kadar tam etkileşimi destekliyor. Yeni mekân olmadan çalışma modeline uyumlu olarak uzaktan çalışabilirsiniz.


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!