Salonunuza Şıklık Katacak TV Ünitesi Tavsiyeleri

Kategori: BLOG - Yorum Yazın
Salonunuza Şıklık Katacak TV Ünitesi Tavsiyeleri

Evlere şenlik katan, en güzel anların geçtiği, en uzun süre geçirilen yer salonlardır. Salonlar geniş aile toplantılarına, kutlamalara, yemek ağırlamalarına ev sahipliği yapar. En güzel sohbetler, aile bağları burada gelişir. Merasimler burada yapılır. Bu yüzden salon, evlerin vitrin görevini üstlenir.

Salon içinde neler yer almalıdır?

Salon evin vitrini olmasına rağmen hem gösterişli hem de uyumlu olmak zorundadır. Metrekareye göre en şık ve prestijli mobilya modelini seçerek 2021 yılının trendine uygun bir salon yaratabilirsiniz.

2021 yılında en trend salon parçalarına baktığımızda masiften yapılmış, koltuk takımı ve tv ünitesi modelleri öne çıkıyor. Özellikle tv teknolojisinin gelişmesiyle büyük ekranlı smart tv’ler, hem göze hem beklentiye hitap ediyor. Oyun konsolu, soundbar, uydu platform decoderleri vb. derken tv yanında aktif olarak kullanılan bir sürüz cihaz çalışır duruma geldi. En akıllı, pratik şekilde bu cihazları muhafaza etmek ve kullanabilmek için tv ünitesi hayat kurtarır duruma geldi. Bunca cihazı yerleştirmek, aynı zamanda kablo bağlantılarının görünümünü minimale indirmek ve estetik bir görüntü elde etmek için Berke Mobilya’da yer alan tarz tv ünitesi seçeneklerini inceleyebilirsiniz.

Tv ünitesi salonda önemli detaylardan biridir. Bununla birlikte tv karşısında en uygun görüş açısına sahip olunabilecek bir koltuk takımı hem birlik bir görüntü elde etmenize yarayacak hem de modern bir salon görünümüne kavuşturacaktır.

Tv ünitesinde neler var?

Tv üniteleri genellikle 3 ya da 4 modülden oluşur. Duvara montajlı tv’ler için genellikle bir üst modül, ayaklı tv’ler için alt modül ve bazı modellerde bir tane de sehpa yer alır. Berke mobilya tv ünitesi konsepti konusunda seçeneği o kadar geniş tutuyorki, Avangart modelden, Retro modele , Lux modelden, Ekonomik modele kadar her tarz ve bütçeye uygun tv ünitesi bulunduruyor.

Mobilya modelinde genel trendin ahşap ve masif üzerine olduğunu söylemiştik. Tv ünitesi modellerinde de aynı yönelim devam ediyor. Türkiye’nin en kapsamlı mobilya sitesi olan Berke Mobilya’da müşterilerin ilgi gösterdiği ve en çok beğendiği modelleri sizlerle paylaşıyoruz.

Milano Modern Ahşap Tv Ünitesi

Beyaz renk, modern bir tasarıma sahip Milano modeli, Berke mobilya’nın 455 müşterisi tarafından en çok beğenilen modeller arasında üst sırada yer aldı.

Milano Modern Ahşap Tv Ünitesi; metal krom ayaklı, Duvara monte, Aynalı tabla, Mdf ve suntalam malzemeden üretilmektedir.

Swiss Luxury Tv Ünitesi

Gold tasarımlı, Luxury sınıfında en iyilerden bir tasarıma sahiptir. Swiss Luxury Tv Ünitesi; aynalı, Mdf ve suntalam malzemeden üretilmiştir.

Tasarımı ve üründe kullanılan renkler sayesinde üst sınıf bir kullanım amacı güdülmüştür. Berke Mobilya tarafından müşterilere sunulan Swiss Luxury Tv Ünitesi 443 kişi tarafından beğenilerek iddiasını çok net ortaya koymuştur.

Bella Essa Tv Ünitesi

Mdf masif, Ceviz renk, Lükens ayak malzemeye sahip Bella Essa modeli Tv ünitesi alt ve üst modüllerden oluşmaktadır. Lake boya, Ahşap ayak, Modern tasarıma sahip bu model ahşap uygulamanın en iyi örneklerindendir. Ayrıca tv ünitesi modeline uygun yemek odası takımı bulunmaktadır. Bu yönüyle de salon içinde tam bir uyum sağlanması amaçlanmaktadır. Berke Mobilya müşterilerinin 244’ü bu modeli çok beğendi.

Wooden Tv Ünitesi

Wooden Tv Ünitesi, doğal ladin ve fırın boyalı bir model harikasıdır. Son yılların en çok tercih edilen modern tasarımlarından biri olan Wooden Tv Ünitesi, Tv alt modül, Mil kitaplık, Tv üst raf, Kule kitaplık 1 adetten oluşmaktadır. Özellikle stüdyo tarzı evlerin salonlarında görmeye  alışkın olduğumuz bu model, Berke Mobilya’nın en çok beğenilen tv üniteleri arasında yer alıyor. 244 kişinin beğeni listesinde olan Wooden Tv ünitesi, alçak tasarıma sahiptir.

Yazıyı sonlandırırken sizlere evinizin salonu için en şık ve tercih edilen tv ünitesi modellerini önerdik. Ayrıca tv ünitesiyle birlikte kullanabileceğiniz, mobilya modelleri, özellikle köşe koltuk takımı ve salonunuzun ihtiyacına yönelik bir sürü dekor ve eşya için Berke Mobilya’nın internet sitesini incelemenizi tavsiye ediyoruz. İyi günlerde oturmanızı dileriz.


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!