Will-burt Night Scan Işıklandırma Çözümleri İncelemesi

Kategori: BLOG - Yorum Yazın
Will-burt Night Scan Işıklandırma Çözümleri İncelemesi

Gece Tarama Dikey Işık Kuleleri, bir aracın yanına veya arkasına dâhili veya harici olarak will-burt night scan
monte edilebilen dikey olarak monte edilmiş ışık kuleleridir.

Gece Tarama Dikey Işık Kulesi

Yaygın sahne aydınlatma koşullarında ışıkları ve/veya kameraları yükseltmek için kullanılan Night Scan Vertical, tipik olarak ağır kurtarma araçlarında, mobil ışıklandırma çözümleri tam boyutlu mobil komuta merkezlerinde, havaalanı ARFF araçlarında ve büyük enkaz gemilerinde kullanılır.

Aydınlatma armatürleri

Karşılaştırılabilir aydınlatma armatürleri, aynı anda ileri ve geri eşit sahne aydınlatması sağlayarak 220.000 lümene kadar 360˚ sahne ışığı sunar. Night Scan Dikey Işık Kuleleri, maksimum sahne ışığının ve eksiksiz sahne aydınlatmasının gerekli olduğu herhangi bir araç için idealdir.

Zorunlu özellikler

Daha yüksek yükseklik, daha fazla ışık. 30 feet’e kadar çoklu yükseklik seçenekleri daha fazla sahne ışığı sağlar. Geceyi gündüze çevirir. 210.000 lümene kadar sahne ışığı. Işığı en çok ihtiyaç duyulan yere yönlendirir. Işıkların tam dönüşü ve eğilmesidir. Tüm sahne işyeri güvenlik sistemi armatürlerini aydınlatır. 360 ° sahne aydınlatması sağlayan zıt yönlere yönlendirilebilir. Operasyon için minimum zaman gerektirir.

Otomatik Dağıtım ve Otomatik Stok

Maksimum Erişim için;

  • Dikey 5,4-17 = 17 ft. / 5,2 m
  • Dikey 6-20 = 20 ft. / 6,1 m
  • Dikey 7-25 = 25 ft. / 7,6 m
  • Dikey 8-30 = 30 ft. / 9,1 m

Güvenli ve güvenilir aydınlatma, gece operasyonları sırasında bir numaralı önceliğinizdir. Will-Burt’un ışık direkleri ve tripodları, ihtiyacınız olduğunda çalışacak şekilde tasarlanmıştır. Eloksallı, cilalı ve boyalı, korozyona dayanıklı alüminyumdan yapılmışlardır, ışıklarınızı yıllarca güvenle yükselteceklerdir. Tüm Will-Burt direkleri ve tripodları, güvenilirlik ve güvenlik için ağır hizmet tipi UL onaylı 14 AWG kablo kullanır.

Yalıtımlı ve sağlam olan bu kablolar, çatlamaya ve UV hasarına karşı dayanıklıdır. Zorlu standartlarınızı karşılamak için Will-Burt’un zorlu standartlarına göre üretilmiş direkler ve tripodlar. Bir direk veya tripod seçin ve dâhili bir kablo için tasarlanmış kendi ışığınızı ekleyin. Bir direği veya tripodu bir Firetech direğe monte ışıkla birleştirin ve sizin için monte edelim.

Işık Direği Temel Özellikler

  • Kilit her iki yönde de çalışır – eldivenli eller için kolaydır.
  • Sağlam, anodize edilmiş alüminyum zorlu ortamlara dayanır
  • Basit dağıtım
  • Dâhili kablo 14 AWG UL onaylı kablo hem AC hem de DC akımı taşıyabilir
  • Evrensel ¾” NPT adaptörü
  • 2 ”ofset braketleri içerir.

Will-Burt Company’nin Night Scan Dikey Tam Işık Kulesi, bir aracın yanına veya arkasına harici olarak monte edilmek üzere tasarlanmış ve tasarlanmış dikey olarak monte edilmiş bir ışık kulesidir. Kapsamlı sahne aydınlatmasının gerekli olduğu durumlar için ideal olan Night Scan Dikey Tam ışık kulesi, yükseltme için yerleşik bir kompresör içerir ve kamyon havası gerektirmez.


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!