Altus Özel Servis İstanbul

Altus Özel Servis İstanbul

Özellikle Altus marka dolaplarda bulunan ikaz ışığı sayesinde ürünlerinizin sorunlarından haberdar olabilirsiniz ve bu şekilde servis hizmeti almak için uyarılırsınız. Uyarı ışıkları farklı modellerde farklı amaçlar için yanıp sönmektedir. Dolap kapağının açık kalması, sorunlu ürünler, aşırı soğutma vb durumlarda ışık sizleri uyarmaktadır. Altus marka buzdolabı konusunda her türlü sorun ve akıllardaki sorular için Altus özel servis firması telefonlarınızı bekliyor.

Kullandığınız dolaplar birçok sorunla karşınıza çıkabilir, kapakta bulunan lastiğin yırtılması, dondurucuların verimli çalışmaması, enerjinin fazla sarf edilmesi ve daha birçok sorun. Altus Servis İstanbul firması olarak Altus marka yalnızca buzdolabı değil tüm ürünlerde uzman ve deneyimli bir kadroya sahibiz. Ekip arkadaşlarımız yeni ürünleri de gerekli zamanlarda atölyelerimizde uzun uzun inceleme altına alıyor ve gerekli deneyimleri elde ediyor.

Geniş araç filomuz ve sürekli yenilenen donanımlı araçlarımız sayesinde servis kalitemiz tartışmasız sektörde en iyisi. Ürün bakımları için de arayabileceğimiz firmamız bakım için ayrı bir ekiple çalışıyor. Yalnızca bu tür müdahaleler için hizmet veren teknikerlerimiz genel bir temizlik ve inceleme ile kusursuz bir ürün teslimi gerçekleştiriyor.

Altus Özel Servis İstanbul firmamızda çalışan elemanlarımız günlük olarak eğitimlerini de almaktadırlar. Toplantılarımız ve bilgilendirme seminerlerimiz eksiksiz katılım sayesinde bir fikir alış verişi şölenine dönüşmektedir. Dilerseniz telefon dilerseniz de internet aracılığıyla bizlere ulaşmanız mümkündür.


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!