Facebook Video İndir

Facebook Video İndir

Facebook en çok kullanılmakta olan pek çok kişinin paylaşımda bulunduğu, kişisel fotoğraf ve videolarını paylaştığı, sevdikleriyle görüşüp haberleştiği ve internet üzerinde en çok kullanıcıya sahip olan sosyal paylaşım sitesidir. Farklı kullanıcılar tarafından yayınlanmakta olan videolar kullanıcılar arasında paylaşılarak yayılmaktadır. Facebook video indir programı ile Facebook videolarını farklı formatlarda bilgisayarınıza kolay ve pratik bir şekilde indirebilir aynı zamanda videoları mp3 formatına dönüştürebilirsiniz. Ayrıca mp3’e dönüştürülmekte olan video içerikleri cep telefonuna ve tabletlere aktarılarak sürekli olarak dinleme olanağı sağlar. Facebook sosyal medya üzerinden direk olarak videoyu bilgisayara kaydetme ve mp3’e dönüştürme özelliği bulunmamaktadır. Bu yüzden Facebook video indir programı pek çok kullanıcı tarafından tercih edilmekte ve aktif olarak kullanılmaktadır.

Video indirme programının sağladığı en büyük kolaylık ise kullanıcıyı hiç uğraştırmadan ve farklı menü seçenekleri olmadan indirmek istemiş olduğu Facebook videolarını anında indirme imkanı sunmaktadır. Ayrıca akıllı URL tanıma özelliği sayesinde kullanıcının kopyalamış olduğu URL’leri otomatik olarak programın arama çubuğuna anında yapıştırır ve kullanıcıya sadece indir tuşuna tıklayarak videoyu bilgisayarına indirmek ve keyfini çıkartmak kalır.

Facebook Video İndirme Programının İçerikleri

Facebook Video indirme programının ara yüzü Türkçedir. Sürekli olarak güncellenmekte olan video indirme sitesi ücretsiz olarak hizmet vermektedir. Programı kullanabilmek için dilerseniz Facebook üzerinden giriş sağlayabilir, dilerseniz de programa üye kaydı oluşturarak kendinize bir kullanıcı adı ve şifre belirleyip işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Videoları dönüştürme ve bilgisayara indirme işlemi çok kısa bir sürede, bazen saniyeler içerisinde bazen de 1 dakika ile 2 dakika arasında bir sürede gerçekleşmektedir. Videonun uzunluğu ne kadar olursa olsun her türlü uzunluktaki videoları bilgisayara indirebilmektedir. Ses dosyalarını ses ve görüntü uyumunun olmadığı daha küçük boyutlu dosyalar içerisinden seçerseniz dosyayı çok daha çabuk bir şekilde bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Video indirme programı bilgisayar üzerinden kullanılabildiği gibi aynı zamanda akıllı telefon ve tablet ile de kullanılabilmektedir. Ayrıca videoları çoklu indirme ve çok kanaldan indirme gibi özellikler de bulunmaktadır.

Video dönüştürme programı internet aracılığı ile çalışmaktadır ve programı kullanabilmek için bilgisayarınıza herhangi bir dosya yüklemenize gerek yoktur. Facebook üzerindeki klip ve diğer videoları ses dosyasına ücretsiz bir şekilde çevirerek limitsiz olarak müzik indirmenizi sağlamaktadır.

Facebook Video İndir Program Ücreti

Facebook Video indirme programına giriş yapmak ve üye olmak ücretsizdir. Ücretsiz olarak üye olduktan ve kullanıcı adı aldıktan sonra video indirme ve video dönüştürme programının tüm içeriklerinden ve tüm detaylarından ücretsiz bir şekilde yararlanabilirsiniz. Sitede üyelik işlemi gerçekleştirmek istemeyen kişiler Facebook giriş sayfası üzerinden de giriş sağlayarak sitenin tüm içeriklerinden yararlanma hakkına sahiptir. Standart ya da yüksek kaliteye sahip tüm videoları ücretsiz olarak indirebilirsiniz.


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!